20%
20%

Pirmykštė moteris: uolų prieglobstis

Primitives woman: rock shelter

Jean M. Auel

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 16)

EAN kodas: 9786094037801, ISBN kodas: 9786094037801, SKU: 000000000002161603, Puslapių skaičius: 784, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2015-01-01, Formatas: 24x14,5x6, Knygyne: 24.15, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 19,32 €
Knygyne 24,15 €

Sutaupote 4,83 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Negailestingos uolos atėmė iš Ailos artimuosius, išplėšė iš mylimos savųjų genties. Ji vėl grįš į uolų prieglobstį su savo brangiausiais, pasiryžusi sušildyti juos karšta meile ir stipria dvasia.

Aila, Jondalaras ir jų prijaukinti gyvūnai pagaliau pasiekia Jondalaro gimtinę Zelandoniją ir susitinka su jo gentimi. Ailą stebina viskas: namai, įkurti stačiose uolose, papročiai, drabužiai, elgesys. Nors mylimojo artimieji priima šiltai, kai kam atvykėlė atrodo pernelyg keista ir gąsdinanti. Kas iš tikro ta svetimšalė, kalbanti su vilku ir savo arkliais? Kodėl ji taip aistringai gina plokščiagalvius ir vadina Gentimi? Atrodo, kad laiko juos... žmonėmis! Kaip visad, jaunajai moteriai teks pasitelkti visą savo išmintį, instinktus ir talentus, kad būtų priimta ir ne tik pasirodytų verta likti su Jondalaru, bet ir pelnytų Devintojo urvo bendruomenės pagarbą.

Uolų prieglobstis – tai penktoji Jean M. Auel didingos epopėjos apie gyvenimą baigiantis paskutiniam ledynmečiui, kai Žeme dalijosi neandertaliečiai ir kromanjoniečiai, dalis. Jean Marie Auel (g. 1936) – Amerikoje gimusi rašytoja, pakerėjusi pasaulį Žemės vaikų serija. Kad atvertų langą į pirmykščių žmonių pasaulį, J. Auel išstudijavo visą įmanomą archeologinę medžiagą, dalyvavo išlikimo kursuose, mokėsi primityviųjų amatų, gydymo vaistažolėmis. Rezultatas – šešios knygos, pelniusios pasaulio archeologų, antropologų ir paleontologų pagarbą, tačiau milijonus skaitytojų visame pasaulyje sužavėjo ne tik įtikimas Europos priešistorės vaizdas, bet ir jaudinantis pasakojimas apie tarpusavio santykius, meilės ribas ir moterį, kurios rankose atsidūrė žmonijos likimas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 16)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabus įtraukiantis pasakojimas apie senovės žmones, gyvūnus, laukinę gamtą. Skaitant nesinori ilgam atsitraukti nuo knygos.
 2. 100%
  Šioje dalyje pagyvėjimas, gausiau įvykių. šiek tiek erzina pasikartojimai, kurie tarsi paaiškina, primena ankstesnėse dalyse aprašytus įvykius. Taip rašoma dėl skaitytojų, kurie skaito tik tą konkrečią dalį ir neskaitė ankstesnių. Šiaip knyga labai įtraukianti, įdomi, informatyvi.
 3. 100%
  Nuostabi knyga, viskas labai yra aiškiai aprašoma ir pasakojimas nuostabus.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...