20%
20%

Piteris Penas

Peter Pan

James Mathew Barrie

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 7)

SKU: 000000000002154446, EAN kodas: 9789986169833, ISBN kodas: 9789986169833, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 288, Leidimo metai: 2013-11-27, Formatas: 22,1x15,4x2,6, Knygyne: 11.29, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Rūta Montvilienė

Ypatinga kaina 9,04 € Knygyne 11,29 €

Sutaupote 2,25 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Šis  pasakojimas – apie stebuklingą berniuką, kuris niekada neužauga. Apie draugystę, nuotykius, meilę. Apie tai, kad Niekados šalis – labai arti ir labai toli, o Piteris Penas į mūsų langą gali pasibelsti bet kurią naktį.

„Piteris Penas“ – vaikų literatūros klasika, istorija, parašyta daugiau nei prieš 100 metų.  Vienas žinomiausių grožinės literatūros kūrinių vaikams.

Gyveno laiminga šeima: tėtis, mama ir trys vaikai – Vendė, Džonas ir Maiklas. Mama vakarais sekdavo pasakas, nė neįtardama, kad klausosi ne tik jos vaikai, bet ir berniukas, atskridęs iš Niekados šalies. Nepaprastas vaikas, mokantis skraidyti ir kalbantis su fėjomis. Vaikas, kuris niekada neužauga ir gyvena kupiną nuotykių gyvenimą. Tačiau... Piteris Penas ir kiti Niekados šalies berniukai neturi mamos. Ir ten niekas nemoka sekti pasakų. Todėl vieną vakarą, mamai su tėčiu išėjus iš namų, Piteris Penas įskrenda pro vaikų kambario langą ir įkalba Vendę, Džoną bei Maiklą skristi drauge į amžinos vaikystės šalį. Fantastiška kelionė padebesiais nuveda juos į stebuklingą šalį, kur vienas nuotykis veja kitą. Ten piratai grasina sugauti Piterį Peną, ten netikėtai puola indėnai, ten klastinga fėja Dindilin pavydi Vendei Piterio, o undinės žaidžia vandens burbulais. Ten nuobodžiauti nėra kada.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tikrai gera knyga. Vaikystės prisiminimai, svajonės užplūstančios skaitydama šią knygą.
 2. 100%
  Ši knyga yra apie Piterį Peną ir tris vaikus: Vendę, Džoną ir Maiklą.
 3. 80%
  Klasika yra klasika. Tai vienas nuotaikingiausių kūrinių su neišsemiama fantazija, nelogika. Pasaulis kur svajonės ir mintys gali viską, taip Piteris gali sukurti maistą. O viskas prasideda nuo to, jog suauga visi, tik ne vienas berniukas. Vieną naktį vaikų kambaryje pasirodo berniukas, kuris prisistato Piteriu Penu, pasiūlo jiems keliauti į Niekados šalį bei išmoko skirtis. Vaikai net nedvejoja, juk visi pasąmoningai trokšta nuotykių. Kupinas išmonės kūrinys, kuris pritrauks ir vaikus ir kiek vyresnius.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...