SUPERKAINA

Po lietaus mus surado Torė

ISBN kodas: 9786090146187, EAN kodas: 9786090146187

Jurgita Barišauskienė

Vertinimas nėra galimas:
95% of 100
(įvertinimai 8)

EAN kodas: 9786090146187, ISBN kodas: 9786090146187, SKU: 000000000001112664, Puslapių skaičius: 224, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-06-28, Formatas: 21,3x14,3x2, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
5,60 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jaudinantis, šiltas ir ašarą išspaudžiantis pasakojimas apie moterį, vyrą ir... šunį, pažadinantį svajones.

Erika. Gyvena viena su dukrele. Skaudžiai nudegusi nuo santykių, dabar baiminasi pradėti naujus, nors širdyje svajoja apie tikrą šeimą.

Martynas. Po avarijos, pasiglemžusios jo šeimą, nieko nebenori įsileisti į savo viengungišką gyvenimą.

Torė. Baikšti, iš namų išvaryta kalytė laiką leidžia šuniškoje vienatvėje.

Pavasarį, po keistai budinančio lietaus, benamė keturkojė išdrįsta prisiartinti prie žmonių, o vėliau per mistinį atsitiktinumą susieja jų likimus. Tie žmonės – Erika ir Martynas. Erika benamę pramina Tore, savo vaikystės šuns vardu, nes šioji itin panaši į jos kadaise turėtą kalytę. Torė tampa moters vedle per širdyje užrakintas emocijas, priverčia priimti praeitį ir žengti į šviesesnį gyvenimo etapą. Palengva atsiranda norų ir svajonių, ir Visatos norų tenkinimo departamentas ima pildyti net ir tuos troškimus, apie kuriuos romano herojai nė neįtarė.

Ši istorija tik patvirtina dvi mano seniai žinotas tiesas. Pirmoji – šunys suveda žmones. Sakau iš patirties. Antroji, kuria seniai tikiu, – iš šio gyvenimo išėję augintiniai pas šeimininkus grįžta. Grįžta kitu pavidalu, jei jaučia, kad jiems reikia pagalbos. Nors ši knyga visai ne apie šunis, be šuns šios istorijos nebūtų. Veikiausiai kaip ir daugelio kitų istorijų.

Žurnalistė Skaiva Jasevičiūtė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai graži knyga. Ją perskaityti parekomendavo bibliotekininkė vasaros skaitymo skatinimo iššūkiui. Tikrai nenusivyliau ir atiduodu 5 žvaigždutes šiai knygai.
 2. 100%
  Koks šiltas, lengvas ir nuoširdus romanas! Labai patiko ir tokį gerą jausmą paliko viduje jį perskaičius. Labai rekomenduoju!
 3. 100%
  Erika- vieniša mama gyvenanti su dukrele Akvile. Vieną dieną bevaikščiodamos prie kebabinės pamato benamę kalytę. Ten pat susipažįsta su Martynu, kuris pasiūlo duoti maisto kalytei. Martynas turi trobelę šile, kur ir priglaudžia kalytę. Ir taip ima bendrauti su Erika. Tarp jų ima megztis santykiai, o kartu ir kalytė Torė įgyja namus.
  Kadangi skaičiau pirmąją autorės knygą, tai labai norėjau perskaityti ir šitą. Gavau progą radęs paskutinę kopiją parduotuvėje ir nusipirkau. Padėjau į šoną kitą knygą ir ėmiausi skaityti šitą. Buvau sujaudintas nuo pirmų puslapių... Verkiau ir graudinausi visą knygą. Autorė puikiai moka rašyti tokias jautrias ir šiltas knygas, kad verki ir iš skausmo, ir iš džiaugsmo. Knygoje autorė vėl panaudoja reinkarnacijos teoriją, kas man labai patinka, nes pats tikiu ja ir tikiu, kad mano senosios katės reinkarnavosi į dabartines. Tad duodu geriausią įvertinimą tokiai puikiai knygai- buvo verta kiekvieno išleisto cento. Ir tikiuosi ateityje sulauksiu dar autorės knygų- nes ji tikrai moka pavergti mano jautrią širdį.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...