Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
-35%

Policija

Politi

Jo Nesbo

Iš norvegų k. vertė Giedrė Rakauskaitė,

536 p., aplankas virš.,

21,7x16x4,5 cm,

Baltų lankų leidyba UAB, 2015,

Sudarytojas: Jo Nesbo,

ISBN 9789955238560,

Prekės kodas 9789955238560.

Klubo kaina:
10,52
Knygyne:
16,19
Sutaupote:
5,67  (35% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Monika
 
Jo Nesbø - rašytojas, sugebantis įtraukti į savo pasakojimą. Visi Jo detektyvai įtraukia nuo pirmo iki paskutinio puslapio
Vidas
 
Jo Nesbo kaip visada susukta įdomi istorija, kuri išnarpliojama tik paskutiniuose knygos puslapiuose, nors versijų atrodo jau galima rasti ir viduryje, vėliau skaitydamas supranti, kad eilinį kartą buvai apmautas. Įdomi knyga.

Apie knygą

Savo naujausioje knygoje „Policija“ Jo Nesbo žaidžia ne tik su visiems gerai pažįstamų veikėjų likimais, bet ir su pačiais skaitytojais, sumaniai juos vedžiodamas po nesibaigiančių įvykių labirintą. Šis nervus tampantis trileris privers karštligiškai versti kiekvieną knygos puslapį ir gaudyti po kūną lakstančius šiurpuliukus.

Ar Haris Hūlė sugrįš?

 

Serijinis žudikas mėgaujasi keršto skoniu. Jis renkasi, kankina ir žudo Oslo policijos pareigūnus ankstesnių, jų tirtų, bet taip ir neišgvildentų, nusikaltimų vietose. Suburtai tyrėjų grupei Hario Hūlės įžvalgos ir nestandartinis mąstymas nepamaišytų, deja, jis negali padėti.

 

Apie Jo Nesbo

Jo Nesbo

Norvegijos bestselerių autorius ir tuo pačiu muzikantas. Jau spėjęs užsitarnauti vieno garsiausių šių laikų detektyvų žanro statusą, ne tik gimtajame krašte, bet ir visame pasaulyje. Autorius apdovanotas gausybe literatūros premijų, tarp jų „Stikliniu raktu“, „Riverton“, Norvegijos knygų klubo premija, „Bookseller“ prizu, Danijos detektyvų rašytojų akademijos premija, Suomijos detektyvų rašytojų akademijos premija. Kriminalinių ir jau visų pamėgto veikėjo Hario Hūlės knygų serijos rašytojas. Policijos inspektorius Haris Hūlė skaitytojams jau pažįstamas iš šių išleistų kriminalinių romanų: „Raudongurklė“, „Gelbėtojas“, „Sniego Senis“. Jo Nesbo būdingi stipraus siužeto kriminaliniai romanai, tad skaitytojams, mėgstantiems painias situacijas bei netikėtus posūkius, šis autorius tiesiog atgaiva. 

Komentaras