35%
35%

Ponia Kiuri ir svajonių galia

ISBN kodas: 9786090149508, EAN kodas: 9786090149508

MADAME CURIE UND DIE KRAFT ZU TRÄUMEN

Susanna Leonard

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 3)

EAN kodas: 9786090149508, SKU: 000000000001112906, ISBN kodas: 9786090149508, Puslapių skaičius: 336, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Originalo kalba: Vokiečių, Leidimo metai: 2022-01-26, Formatas: 21,3x14,3x2,5, Knygyne: 22.69, Vertėjas: Danutė Angelina Šaduikienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
14,75 €
Knygyne
22,69 €

Sutaupote 7,94 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Pristatome romanų seriją apie moteris, kurių asmenybės amžiams įkvėps ateinančias kartas. Šios moterys – aistringos ir maištingos menininkės, talentingos verslininkės, genialių vyrų mūzos, o jų istorijos – tai pasakojimai apie meilę, ambicijas, svajones, tragedijas ir tikrą gyvenimą, kuris užburia labiau nei knygos.

„Reikia įsivaizduoti savo svajonių gyvenimą, o tada tą svajonę paversti tikrove.“
Marija Sklodovska-Kiuri

Būtų sunku rasti žmogų, kuris nėra apie ją girdėjęs. Tai moteris, kurios pasiekimų sąrašas itin įspūdingas: kartu su vyru ji atrado cheminį elementą radį, ji yra pirmoji moteris, gavusi Nobelio premiją, ir vienintelis žmogus, pelnęs dvi Nobelio premijas skirtingose srityse. Ši knyga ne tik apie garsiosios mokslininkės Marijos Kiuri pasiekimus, bet ir apie jos gyvenimą – sunkų, kartais neteisingą, tačiau vis dėlto gražų. Mokslininkė, maištautoja, mylimoji – ši nepaprasta moteris užsibrėžė tikslą pakeisti pasaulį ir jį pasiekė.

Marija Sklodovska nuo mažens svajojo vieną dieną ištrūkti mokytis iš rusų engiamos Lenkijos. Po dvidešimties metų jos svajonė pagaliau išsipildo: Marijai leidžiama studijuoti Sorbonoje. Bet dėl to jai tenka įnirtingai kovoti, nes XIX a. pabaigoje mokslo pasaulis moterų nepripažįsta. Tačiau Marija žino, ko nori. Nepaisydama visuotinio priešiškumo drąsiai neria į mokslinius tyrimus ir kartu į gyvenimo verpetą. Pažintis su žaviu fiziku Pjeru Kiuri jai suteikia gyvenimo pilnatvę. Pjeras tampa jos didžiąja meile, kurios ji yra verta. Abu su vyru jiedu pasiekia neįtikėtinų aukštumų. Bet už tai brangiai sumoka – Marija nė nenutuokia apie tragiškus jos daliai skirtus likimo smūgius.

Mokslininkė, maištininkė, mylimoji – tai istorija apie išskirtinę moterį, užsibrėžusią tikslą pakeisti pasaulį. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabi knyga:
  Tai kelrodė knyga besiblaškančiam jaunimui ir ne tik...
  Tai knyga besidomintiems mokslo pasiekimų istorija...
  Tai knyga, kuriems patinka meilės istorijos
 2. 80%
  Buvo labai įdomu paskaityti apie šią mokslininkę.
 3. 60%
  Bandymas lyg ir grožinės knygos, bet mano manymu, per daug faktų ir labai dokumentiška. Skaitydama vis pagaudavau save galvojant, kad Gortner būtų geriau sukalęs tokią istoriją. Be abejo, vien dėl asmenybės skaityti verta ir įdomu. Visgi, jei kas užsikabinot, paieškokit bibliotekose Siluetų serijos knygos, kurią parašė Eva Kiuri.Bus įdomiau, ne dėl dokumentiškumo, bet vien stilistiškai.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...