19%
19%

Popiežė Joana

Pope Joan

Donna Woolfolk Cross

Vertinimas nėra galimas:
98% of 100
(įvertinimai 46)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090118863, ISBN kodas: 9786090118863, SKU: 000000000001110312, Puslapių skaičius: 464, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2015-05-22, Formatas: 19,8x12,5x2,6, Knygyne: 8.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Julija Lapienytė

Ypatinga kaina 6,79 € Knygyne 8,39 €

Sutaupote 1,60 € (19%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Skaitytojų pamėgtos Laiko patikrintos, pasaulyje pripažintos, skaitytojų pamėgtos knygos, tapusios bestseleriais Lietuvoje.

„Popiežė Joana“ – pribloškianti istorija apie nepaprastą moterį, aistringai mylinčią ir drąsiai kovojančią su viduramžių prietarais ir tamsumu.

Ar iš tiesų Katalikų bažnyčią valdė ir popiežiaus soste sėdėjo moteris? Gal čia tik graži legenda apie viduramžių moterį, pasiekusią, atrodytų, tai, kas neįmanoma? Vakarų istorijoje apie ją mažai žinoma, nes sunaikinti visi jos egzistavimą liudijantys dokumentai. O Romos dvasininkai turėjo svarių priežasčių kai kuriuos faktus ištrinti iš istorijos...

Ši knyga apie šviesią, drąsią ir svajojančią moterį, apie didžią jos gyvenimo meilę – vienintelę iki mirties.

Nepaprastas romanas, kurį autorė rašė kruopščiai remdamasi visais žinomais istoriniais šaltiniais. Ji sukūrė tikrai nepamirštamą istoriją. Knygos herojė Joana, užaugusi vietos kanauninko ir svetimšalės pagonės šeimoje, dar būdama mergaitė nesitaiksto su užgauliomis tėvo patyčiomis ir aplinkinių tamsumu. Slapčiomis ji išmoksta skaityti ir braižydama pagaliuku ant žemės rašyti... Žingsnis po žingsnio Joana iriasi per gyvenimą, kuriame daugiau neteisybės nei gėrio, kuriame gajūs prietarai ir siekiant valdžios nepaisoma jokių priemonių.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 46)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabi, įtraukianti istorija. Pirma knygos pusė pasirodė stipresnė nei jos pabaiga, bet kuriuo atveju puikiai supinti tikri įvykiai ir autorės išmonė.
 2. 100%
  Labai įdomi ir įtraukianti, greitai skaitosi
 3. 100%
  Nebloga. Zinoma sokiruoja skaitant apie ta laikmeti, taciau ir dabar galima teigti kad kai kurie dalykai nepsikeite nei per nago juodyma, ypac kalbant apie korupcijas, papirkinejimus ir valstybes valdyma. Dabar gal net ir blogiau.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...