31%
31%
Nauja
Nauja

Povo turgelis

Peacock Emporium

Jojo Moyes

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 9)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002181733, EAN kodas: 9789955138457, ISBN kodas: 9789955138457, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 464, Leidimo metai: 2019-09-26, Formatas: 22x15x3,7, Knygyne: 15.99, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Paulė Budraitė

Ypatinga kaina 10,97 € Knygyne 15,99 €

Sutaupote 5,02 € (31%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Septintasis dešimtmetis, Atėnė Forster — žavingiausia savosios kartos atstovė. Ši graži, išlepinta, pernelyg daug sau leidžianti mergina pelnė Paskutiniosios Debiutantės pravardę. Jai sutikus tekėti už žavaus jauno paveldėtojo Daglaso Feirli-Hulmo, jos tėvai lengviau atsikvėpė. Tačiau po dvejų metų pasklido gandai apie Atėnės romaną su kažkokiu prekeiviu.

Po trisdešimt penkerių metų Siuzanai Pikok tenka grumtis su garsiosios savo motinos palikimu. Paguodą teikia tik pačios atidaryta krautuvėlė-kavinė, pavadinta „Povo turgeliu“. Ji tampa tikru rojumi ir kitiems miestelio nepritapėliams. Ten Siuzana turbūt pirmą kartą gyvenime randa tikrų draugų, vienas iš jų — Alechandras, pabėgęs nuo Argentinoje jį persekiojančios praeities.

Siuzaną irgi persekioja motinos vaiduoklis, įsiūbavęs tragiškų įvykių grandinę. Tik stojusi prieš savo šeimą ir pripažinusi ilgai slėptus jausmus moteris galės susitaikyti su praeitimi. Pajutusi tvirtą pagrindą po kojomis, ji supranta, kad raktas į istoriją ir į laimę visą laiką buvo čia pat.

Atsiliepimai

Emocingas romanas apie kelių kartų motinų ir dukterų širdperšą ir savęs atradimo džiaugsmą... Nors tai nėra meilės romanas, kaip kitos Moyes knygos, ir čia galima panirti į troškimų jūrą, pasidžiaugti mezgamais santykiais, pajusti optimizmo dvasią ir įžvelgti pastangas padaryti pasaulį geresnį.
* Publishers Weekly

Net jei už lango apniukę, skaitant šią knygą nušvis saulė.
* Good Housekeeping

Suzanos kelionė... sklidina Moyes būdingų mielų ašaras spaudžiančių akimirkų.
* Booklist

Nuostabiai įtraukianti knyga.
* Company

Nuostabu, romantiška, jaudina.
* Daily Mail
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
  1. 100%
    Graži gyvenimo istorija. Lengvai skaitoma knyga
  2. 100%
    labai patiko
  3. 100%
    Ir kaip atrasti tą drąsą pasakyti, ko tu nori? Labai dažnai atsitinka viskas tik dėl to, kad neišdrįstam...
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...