27%
27%
Nauja
Nauja

Povo turgelis

Peacock Emporium

Jojo Moyes

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9789955138457, ISBN kodas: 9789955138457, SKU: 000000000002181733, Puslapių skaičius: 464, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-09-26, Formatas: 22x15x3,7, Knygyne: 15.99, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Paulė Budraitė

Ypatinga kaina 11,67 € Knygyne 15,99 €

Sutaupote 4,32 € (27%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Septintasis dešimtmetis, Atėnė Forster — žavingiausia savosios kartos atstovė. Ši graži, išlepinta, pernelyg daug sau leidžianti mergina pelnė Paskutiniosios Debiutantės pravardę. Jai sutikus tekėti už žavaus jauno paveldėtojo Daglaso Feirli-Hulmo, jos tėvai lengviau atsikvėpė. Tačiau po dvejų metų pasklido gandai apie Atėnės romaną su kažkokiu prekeiviu.

Po trisdešimt penkerių metų Siuzanai Pikok tenka grumtis su garsiosios savo motinos palikimu. Paguodą teikia tik pačios atidaryta krautuvėlė-kavinė, pavadinta „Povo turgeliu“. Ji tampa tikru rojumi ir kitiems miestelio nepritapėliams. Ten Siuzana turbūt pirmą kartą gyvenime randa tikrų draugų, vienas iš jų — Alechandras, pabėgęs nuo Argentinoje jį persekiojančios praeities.

Siuzaną irgi persekioja motinos vaiduoklis, įsiūbavęs tragiškų įvykių grandinę. Tik stojusi prieš savo šeimą ir pripažinusi ilgai slėptus jausmus moteris galės susitaikyti su praeitimi. Pajutusi tvirtą pagrindą po kojomis, ji supranta, kad raktas į istoriją ir į laimę visą laiką buvo čia pat.

Atsiliepimai

Emocingas romanas apie kelių kartų motinų ir dukterų širdperšą ir savęs atradimo džiaugsmą... Nors tai nėra meilės romanas, kaip kitos Moyes knygos, ir čia galima panirti į troškimų jūrą, pasidžiaugti mezgamais santykiais, pajusti optimizmo dvasią ir įžvelgti pastangas padaryti pasaulį geresnį.
* Publishers Weekly

Net jei už lango apniukę, skaitant šią knygą nušvis saulė.
* Good Housekeeping

Suzanos kelionė... sklidina Moyes būdingų mielų ašaras spaudžiančių akimirkų.
* Booklist

Nuostabiai įtraukianti knyga.
* Company

Nuostabu, romantiška, jaudina.
* Daily Mail
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Lengva,nuspėjama istorija,pats tas kai norisi lengvo kūrinio :)
 2. 100%
  Veiksmas nukelia ir į Buenos Airės, ir į Angliją, į Framlingtono dvarą ir kt., laikas XX vidyrys - XXI a, pradžia, skirtingos kartos, skirtingas požiūris į darbą, atsakomybę ... ir meilė, tiesa, bendravimas atveria duris į laimę. Įdomūs moterų paveikslai, ypač Vivi, Atėnės, Siuzanos, Džesės.
  Skaityti įdomu, žavi kai kurios mintys, samprotavimai. Pvz. „Jos močiutė sakė, kad sėkmingai santuokai būtina trumpa atmintis ir humoro jausmas.“ „Vivi dažnai galvodavo, kad bėda ne tai, jog senstant vis dažniau įstringama praeityje, bet tai, kad tos praeities vis daugėja, todėl paprasta joje pasiklysti“.„Ji skirstė žmones į vamzdžius ir radiatorius.[...] Vamzdžiai tai tie, kuriems visada viskas blogai, kuriems nuolat reikia išsakyti savo bėdas, iščiulpti iš kitų gyvastį... O radiatoriai - tokie kaip Džesė. Ji mus visus šildydavo“ ir kt.
 3. 80%
  Ši autorė jau turi savo pakeltą kortelę po "Aš prieš tave", lūkesčiai gerokai didesni. Kažkuo kitokia knyga nei buvusios. Kiek išblaškyta, ypač knygos pradžioje kai sunku suprasti kas prie ko. Vėliau kaip ir aišku, bet ašarų neištraukia, kažkur girdėta, kažkur skaityta.
  Iš esmės gera knyga apie jausmus, išblėsusius ar išblėstančius jausmus. Vedybiniame gyvenime aistra tai užplūsta, tai atslūgsta. Jeigu Siuzan skirtų savo vyrui visą savo dėmesį , jeigu pasistengtų nekreipti dėmesio į visa kas ją pykdo, kas nuolat braunasi į jos samonę ir teršia jausmus, jeigu ji galvotų tik apie tai kas gera, tada tikrai būtų įmanoma tą aistrą atgaivinti, bet deja... Dėmesį prikausto kitas, Alechandras, suprantantis jos jausmus, jos mirusios mamos praeitį, ją pačią.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...