GERA KAINA

Praktinė kainodara - geresniam rezultatui

ISBN kodas: 9786094210020, EAN kodas: 9786094210020

Practical pricing for results

Ian Ruskin-Brown

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002113259, ISBN kodas: 9786094210020, EAN kodas: 9786094210020, Puslapių skaičius: 352, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2009-01-01, Formatas: 15,6x23,4x2, Leidykla: Verslo žinios UAB

Ypatinga kaina
23,51 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ši knyga padės sužinoti, kaip kainos požiūriu teisingai pirkti ir parduoti ir kaip uždirbti kuo daugiau pelno iš pinigų, investuotų į savo įmonės veiklą ir rinkodarą.

 

Autoriaus širdžiai artimos mažos ir vidutinės įmonės, – jis pats maždaug penkiolika metų vadovavo tokiai įmonei, – tad knyga labiausiai skiriama mažesniųjų įmonių vadovams. Maža arba vidutinė įmonė, kurioje politika ne tokia intensyvi kaip stambiose pasaulinėse šiandienos įmonėse, išmanydama šioje knygoje pateiktas priemones, iš visų geriausiai sugebės taikyti knygos pamokas ir klestėti. Bet jei dirbate didelėje įmonėje, vis tiek paskaitykite šią knygą, ji bus naudinga, kai kada nors ateityje pradėsite savo verslą.

Knygoje aptariama:
•    pagrindiniai finansiniai dalykai: pelno (nuostolių) ataskaita, netiesioginių išlaidų paskirstymas ir pan.,
•    kaip geriausia suprasti pirkėjus individualių (B2C) ir verslo vartotojų (B2B) rinkose,
•    taktiniai įgūdžiai bei kainodaros strategijai įgyvendinti ir apginti reikalingi procesai,
•    derybų dėl kainos pagrindai.

Knygoje gausu pratimų. Kiekvienas skyrius baigiamas pratimu, leidžiančiu skaitytojui pritaikyti skyriaus medžiagą savo įmonei.

Ianas Ruskin-Brownas yra dėstytojas, verslininkas, konsultantas ir mokytojas.
Per 36 metus Ianas įgijo gilios įvairiapusės rinkodaros ir vadybos patirties. Jis yra Privilegijuoto rinkodaros instituto (Chartered Institute of Marketing, CIM), Verslo administravimo magistrų asociacijos tikrasis narys, Pardavimo ir rinkodaros vadybos instituto narys, turi Rinkos tyrimų draugijos kursų diplomą, yra jos tikrasis narys ir Britanijos vadybos instituto  narys. Neseniai įvairiose pasaulio šalyse dirbo įmonei „Nokia Networks“, šiuo metu teikia paslaugas įmonėms „Texas Instruments“, „Securitas“, „Amadeus“, „Alfa Laval“ ir „ChevronTexaco Oil“.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...