Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
23.5 cm
16.5 cm
-55%

Prancūziška elegancija. Mados, stiliaus, dailios eisenos ir batų paslaptys

So Shoes!

Isabelle Thomas, Frédérique Veysset

Iš prancūzų k. vertė * *, Vidmantė Marija Jasukėnaitė,

192 p., minkštas virš.,

23,5x16,5x1,7 cm,

Alma littera,

ISBN 9786090125267,

Prekės kodas 9786090125267.

Klubo kaina:
7,56
Knygyne:
16,79
Sutaupote:
9,23  (55% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Kodėl mums taip patinka batai?

Kaip susikurti savo stilių ir atrodyti madingai?

Kaip prisijaukinti aukštakulnius? O berniukiškus batus?

Kiek galime sau leisti, kad būtume gundančios?

Ar balerinos tinka visoms?

 

Visoms progoms tinkančios lengvo stiliaus pamokos. Nuostabios nuotraukos, atrinktos atsižvelgiant į įkvepiantį prancūzišką stilių ir madą. Profesionalų patarimai, kad kiekviena atrastumėte savo pėdai tinkantį batą. Stiletto bateliai, mokasinai, sportiniai bateliai (sneakers), sandalai, aulinukai, derbiai, Richelieu stiliaus batai, T formos užsegimo basutės, spartietiškos basutės, santiagai, kareiviški batai, auliniai, basutės, klumpės, pėdkelnės, kojinaitės... Iliustruota, gyva ir žaisminga jų naudojimo instrukcija.

 

 

 „Taip pat manęs niekas niekada neįtikino, kad per didelis moteriškumas ir grožis kenkia protui!“

Christian Louboutin

 

„Patogumas“ turėtų būti pagrindinis mūsų amato žodis, bet jis jau nebemadingas. Bet jei aš būčiau moters kojos, šiam žodžiui suteikčiau daug reikšmės.“

Michel Vivien

 

 

FRÉDÉRIQUE VEYSSET rašo mados tinklaraštį pavadinimu „Dandyblog“. Įgudusi fotografės akis stebi tendencijas ir atranda iš minios išsiskiriančias asmenybes. Frédérique Veysset dirba garsiausiems moterų žurnalams: „Grazia Italie“, „Vanity Fair“, „Allure“, „Madame Figaro“... Ji taip pat yra leidyklos „Les Humanoïdes associés“ 1991 m. išleisto nuotraukų albumo „EDaho dans tous ses états“ autorė.

 

ISABELLE THOMAS sukūrė tinklaraštį „Mode Personnel(le)“ – moterims skirtą stiliaus ir įkvėpimo vadovą. Ji dirba asmenine stiliste, padeda klientėms apsipirkti, rekomenduoja mados prekės ženklus ir duoda patarimus visiems (tiek vyrams, tiek moterims), norintiems atrasti savo stilių ir susikurti autentišką įvaizdį

 

CLÉMENT̕AS DEZELUS – jaunas paryžietis iliustratorius, Duperré mokyklos studentas. Jis iliustravo knygas „Stilinga tarsi prancūzė“ ir „Stilingas tarsi prancūzas“ ir bendradarbiavo įvairiuose su mada susijusiuose projektuose.

 

Komentaras