Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Prašau keturis šimtus gramų meilės

QUATTRO ETTI D`AMORE, GRAZIE

Chiara Gamberale

Iš italų k. vertė Lina Tilindytė,

240 p., kietas virš.,

23,5x14,3x2,4 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090126622,

Prekės kodas 9786090126622.

Klubo kaina:
8,41
Knygyne:
9,56
Sutaupote:
1,15  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Įkvepiantis romanas apie dviejų moterų gyvenimą ir laimės troškimą.

Erika ir Tėja mato viena kitą prekybos centre beveik kasdien. Erika dirba banke, turi atsidavusį vyrą, du mielus vaikučius, sunkaus charakterio motiną, susirašinėja su buvusiais klasės draugais feisbuke. Tėja – pagrindinė kultinio televizijos serialo „Protas ar širdis“ veikėja, jos praeitis sudėtinga, o visiems žavingas jos vyras – iš tiesų savanaudis.

Erika apsiperka kaip rūpestinga šeimininkė, o Tėja tenkinasi liesais jogurtais. Erika, žvilgčiodama į Tėjos vežimėlį, irgi svajoja apie laisvą be atsakomybės gyvenimą, dailų kūną, uždraustą meilę. Aktorė apie Eriką nieko nežino, todėl pavadina ją ponia Kaningam. Šios moters  gyvenime Tėja įžvelgia ramybę, kurios pati niekaip neranda. Abi moterys, slapčia viena kitą stebėdamos ir kritiškai vertindamos savo gyvenimą, suvokia, kad kaltę ne visada galima suversti likimui – už kai kuriuos sprendimus atsakingos mes pačios, tik dažnai susigalvojame visokių priežasčių, kaip išvengti pokyčių, ir toliau kenčiame.

Romanas nepaliks abejingų, supurtys ir galbūt privers, užuot trypčiojus vietoje, pagaliau atsikratyti nevilties ir žengti iš užburto rutinos rato. Tereikia tiek mažai: trupučio MEILĖS sau, artimiesiems, mus supančiam pasauliui.

...Tebūnie keturi šimtai gramų. Man užteks.
 
Mėnesio pasiūlymas. Romanas apie savęs praradimą ir suradimą. Chiara Gramberale PRAŠAU KETURIS ŠIMTUS GRAMŲ MAILĖS.
Tai istorija apie dvi skirtingas moteris, apsipirkinėjančias toje pačioje parduotuvėje ir kaskart paslapčia apžiūrinėjančias viena kitos pirkinių krepšį. Žvelgdamos į jo turinį moterys kaskart galvoje prisikuria įvairiausių istorijų ir scenarijų apie viena kitos kasdienybę – abiems atrodo, kad kitos gyvenimas geresnis, jos viena kita žavisi ir slapčia pavydi. Kitos moters gyvenimo „šnipinėjimas“ jas skatina kritiškai pažvelgti į savo pačių pasirinkimus, suvokti, jog kaltę ne visada galima suversti likimui – už kai kuriuos sprendimus esame atsakingi tik mes patys, turime galią keisti savo likimą, tik dažnai susigalvojame visokių priežasčių, kaip išvengti pokyčių ir toliau kentėti mūsų netenkinančias situacijas. „Skaitytojai, kuriuos sužavėjo „Dešimt minučių“, tikrai neliks nusivylę šiuo romanu, netgi atvirkščiai, dar labiau susižavės Chiaros Gamberale talentu, nuoširdumu, mokėjimu kurti puikias, įtaigias istorijas ir žaismingai, lengvai kalbėti apie svarbius, liūdnus ir skaudžius dalykus“. (Knygos „Dešimt minučių“ vertėja Ieva Mažeikaitė). CHIARA GAMBERALE (Kjara Gamberalė)  gimė 1977 metais Romoje, čia ir gyvena. Ji yra televizijos ir radijo laidų vedėja, tinklaraštininkė, bestselerio „Dešimt minučių“ autorė. Chiara Gamberale lengvu, sklandžiu, šmaikščiu stiliumi pasakoja rimtus, sunkius dalykus, santykių ir savęs ieškojimo problemas, artimas kiekvienam šiuolaikiniam žmogui. Tai romanas apie nusivylimą – gyvenimu ir savimi, – savęs praradimą ir suradimą, santykių paviršutiniškumą ir egoizmą, nepasitenkinimą ir pokyčių baimę.

 

Komentaras