Prašau keturis šimtus gramų meilės

QUATTRO ETTI D`AMORE, GRAZIE

Chiara Gamberale

Vertinimas nėra galimas:
63% of 100
(įvertinimai 8)

ISBN kodas: 9786090126622, SKU: 000000000001110509, Originalo kalba: Italų, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Italų, Leidimo metai: 2017-01-16, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 240, Formatas: 23,5x14,3x2,4, Knygyne: 11.05, Vertėjas: Lina Tilindytė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 5,52 € Knygyne 11,05 €

Sutaupote 5.53€ (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Įkvepiantis romanas apie dviejų moterų gyvenimą ir laimės troškimą.

Erika ir Tėja mato viena kitą prekybos centre beveik kasdien. Erika dirba banke, turi atsidavusį vyrą, du mielus vaikučius, sunkaus charakterio motiną, susirašinėja su buvusiais klasės draugais feisbuke. Tėja – pagrindinė kultinio televizijos serialo „Protas ar širdis“ veikėja, jos praeitis sudėtinga, o visiems žavingas jos vyras – iš tiesų savanaudis.

Erika apsiperka kaip rūpestinga šeimininkė, o Tėja tenkinasi liesais jogurtais. Erika, žvilgčiodama į Tėjos vežimėlį, irgi svajoja apie laisvą be atsakomybės gyvenimą, dailų kūną, uždraustą meilę. Aktorė apie Eriką nieko nežino, todėl pavadina ją ponia Kaningam. Šios moters  gyvenime Tėja įžvelgia ramybę, kurios pati niekaip neranda. Abi moterys, slapčia viena kitą stebėdamos ir kritiškai vertindamos savo gyvenimą, suvokia, kad kaltę ne visada galima suversti likimui – už kai kuriuos sprendimus atsakingos mes pačios, tik dažnai susigalvojame visokių priežasčių, kaip išvengti pokyčių, ir toliau kenčiame.

Romanas nepaliks abejingų, supurtys ir galbūt privers, užuot trypčiojus vietoje, pagaliau atsikratyti nevilties ir žengti iš užburto rutinos rato. Tereikia tiek mažai: trupučio MEILĖS sau, artimiesiems, mus supančiam pasauliui.

...Tebūnie keturi šimtai gramų. Man užteks.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. Greta
  100%
  Įtraukianti, lengvai skaitoma ir įdomi.
 2. Edita
  80%
  Tikėjausi kažko įdomesnio.
 3. Edita
  80%
  Knyga neįtraukė kaip tikėjausi.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()

  Apie autorių

  Jums taip pat gali patikti...