Prekių grąžinimas

Jūs turite teisę grąžinti prekes!

 

Jeigu prekė, kurią užsisakėte, Jums nepatinka, turite teisę ją grąžinti. Jums reikia per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos pranešti mums apie savo ketinimą grąžinti prekę telefonu 8 700 55622 arba el. paštu [email protected] ir minėtu terminu išsiųsti ją atgal kurjeriu adresu Knygų klubas, Terminalo g. 10, Biruliškių k., Kauno LEZ, 54469 Kauno r., sumokant prekės grąžinimo išlaidas.

Grąžinant prekes, būtina pateikti jų įsigijimo dokumentą (PVM sąskaitą faktūrą, pirkimo čekį, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašą ar kt.). Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes ir tuo atveju, jei prekės išvaizda pasikeitė dėl veiksmų, būtinų nustatyti prekių pobūdžiui, savybėms ir veikimui. Tačiau tuo atveju, kai Pirkėjas sumažina prekių vertę dėl veiksmų, nebūtinų nustatyti prekių pobūdžiui, savybėms ir veikimui, teisės atsisakyti nuotolinės sutarties jis nepraranda, tačiau jam dėl tokio prekių vertės sumažinimo taikytina atsakomybė – Pirkėjui grąžinama prekių vertė, atskaičius padarytus nuostolius dėl prekių vertės sumažėjimo.

Jei gavote nekokybišką prekę

www.knyguklubas.lt garantuoja prekių kokybę, todėl jei pastebėjote leidybinį broką arba prekė buvo sugadinta gabenimo metu, nedelsdami kreipkitės į mus 8 700 55622 arba el. paštu [email protected] Susitarsime dėl Jums priimtiniausio prekės pakeitimo būdo ir nekokybišką prekę pakeisime kokybiška mūsų kaštais.

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402, Vilnius, el.p. [email protected], tel. 8 5 262 67 51, interneto svatainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - /index.php?470187665) ar prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

Išsamiau susipažinti su Prekių grąžinimo taisyklėmis galite Pirkimo taisyklių 8 skyriuje: https://www.knyguklubas.lt/pirkimo-taisykles