Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Prekių grąžinimas

Garantijos

Jūs turite teisę grąžinti prekes!
 Jeigu prekė, kurią užsisakėte, Jums nepatinka, turite teisę ją grąžinti. Jums reikia per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos pranešti mums apie savo ketinimą grąžinti prekę telefonu 8 700 55622 arba el. paštu info@knyguklubas.lt ir išsiųsti ją atgal adresu Knygų klubas, Terminalo g. 10, Biruliškių k., Kauno LEZ, 54469 Kauno r., sumokant knygos grąžinimo išlaidas. Mes grąžinsime Jums pinigus už grąžintą prekę per 15 dienų nuo jos gavimo.
 Grąžinant prekes, būtina pateikti jų pirkimo čekį. Atgal priimamos tik kokybiškos, nepažeistos ir nepraradusios prekinės išvaizdos prekės. Nustačius, kad grąžinama prekė buvo pažeista, klientas įsipareigoja atlyginti  visus su tuo susijusius nuostolius, o pinigai klientui nėra grąžinami.
 
Jei gavote nekokybišką prekę
www.knyguklubas.lt garantuoja prekių kokybę, todėl jei pastebėjote leidybinį broką arba prekė buvo sugadinta gabenimo metu, nedelsdami kreipkitės į mus 8 700 55622 arba el. paštu info@knyguklubas.lt. Susitarsime dėl Jums priimtiniausio prekės pakeitimo būdo ir nekokybišką prekę pakeisime kokybiška mūsų kaštais.

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402, Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svatainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - /index.php?470187665) ar  prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.