Pribuvėjos išpažintis

ISBN kodas: 9786090124499, EAN kodas: 9786090124499

THE MIDWIFE`S CONFESSION

Diane Chamberlain

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 38)

EAN kodas: 9786090124499, ISBN kodas: 9786090124499, SKU: 000000000001110456, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 336, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-08-10, Formatas: 19,8x12,5x2, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Regina Šeškuvienė

Ypatinga kaina
7,62 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

„Mieloji Ana,

Jau daug kartų bandžiau rašyti Jums laišką, štai ir dabar pradėjau ir nebežinau, kaip paaiškinti...“

Nebaigtas laiškas, kurį randa dvi bičiulės po savo geriausios draugės Noelės mirties, tampa tarsi įkalčiu. Visų mylima, spinduliuojanti geranoriškumu Noelė savo gyvenimą buvo paaukojusi pribuvėjos darbui. Ji priėmė savo geriausių draugių dukras, troško padėti kiekvienam į šį pasaulį ateinančiam kūdikiui.

Bet rastas laiškas ir kūdikių registracijos knyga verčia Tarą ir Emerson abejoti, ar jos tikrai viską žino apie mirusiąją. Pamažu ima skleistis paslapties skraistė, vieniems suteikdama širdies skausmo, o kitiems begalinės vilties.

Jautriai, su didžiule įžvalga papasakota istorija apie draugystę ir motinystę sudaužys širdį, bet paskui meiliai ir švelniai vėl suklijuos.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 38)
TOP komentarai
 1. 100%
  Netikėtai nusižudo pribuvėja Noelė. Jos draugės Tara ir Emerson ima ieškoti tarp jos daiktų įrodymų kodėl ji taip padarė. Ir netrukus jos randa laišką rašytą kažkokiai Anai, kad ji netyčia nužudė jos kūdikį ir apkeitė kitu. Tara su Emerson ima ieškoti, kas ta Ana ir kur ją rasti... Tačiau Noelė slėpė ir daugiau paslapčių.

  Knyga skaitėsi labai lengvai, skyriai trumpi, jų daug. Knyga man tikrai labai patiko, nes mane žavi istorijos su paslaptimis. Tikrai skaičiau ir negalėjau atspėti kaip viskas baigsis – tad istorija tikrai nenuspėjama. Knygoje aptariami labai įdomūs santykiai tarp veikėjų: kad ir Tara ir jos duktė Greisė, kuri atitolusi nuo mamos po tėčio mirties, Noelės santykiai su Taros vyru, Anos santykiai su savo buvusiu vyru. Galima ilgai psichologiškai gilintis į juos.

  Mane labai sujaudino Noelės savižudybė... tai mane asmeniškai trigger‘ino, nes pats esu ne kartą bandęs tai įvykdyti, dėl to jautriai skaičiau apie tai... Taip pat Anos dukters kova su vėžiu palietė mane asmeniškai, nes mano močiutė nelaimėjo kovos su šia klastinga liga, tad skaičiau jautriai ir apie šią veikėją. Bendrai tariant galiu teigti, jog visa knyga mane labai palietė ir buvo itin jautri.
  Rekomenduoju perskaityti visiems, kam patinka paslaptys ir įdomios istorijos.
 2. 100%
  Labai labai patiko ši knyga, daug įvykių, daug paslapčių, netikėta pabaiga.
 3. 100%
  Puiki knyga, įtraukė iki paskutinių puslapių, rekomenduoju.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...