26%
26%
Nauja
Nauja

Priebėga

Hideaway

Nora Roberts

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002184744, EAN kodas: 9789955139294, ISBN kodas: 9789955139294, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 544, Leidimo metai: 2020-08-21, Formatas: 22x15x4,3, Knygyne: 18.29, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Kristina Lukoševičė

Ypatinga kaina 13,48 € Knygyne 18,29 €

Sutaupote 4,81 € (26%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Svarbu ne tai, nuo ko bėgi. Svarbu, kas tave suranda.

Naujojo Noros Roberts trilerio veiksmas mezgasi Didžiojo Suro apylinkėse, šeimos rančoje ir Holivudo elito viloje.
Dešimtmetė Holivudo garsenybių atžala Keitlina Salivan jau yra žvaigždė, tačiau viešėdama šeimos rezidencijoje Didžiajame Sure mielai žaidžia slėpynes su pusbroliais ir pusseserėmis. Vieno tokio žaidimo metu mergaitė pradingsta.

Vis dėlto prabangioje aplinkoje užaugusiai Keitei nestinga nei narsos, nei nuovokos ir ji nuo pagrobėjų pasprunka. Savo namų virtuvėje ją, susigūžusią ir persigandusią bėglę, aptinka Dilonas Kuperis. Išgirdusi Keitės pasakojimą, paauglio šeima mergaitę priglaudžia, paguodžia ir, žinoma, sugrąžina mylinčiai šeimai.

Deja, Keitės išmėginimai toli gražu nesibaigia. Atskleidžiama išdavystė, ir žmogus, kuriuo ji besąlygiškai pasitikėjo, atsiduria už grotų. Saugų prieglobstį mergaitei suteikusi Airija augančio širdies nerimo nenumalšina. Galiausiai sugrįžusi į Los Andželą, Keitlina viliasi, kad vėl galės vaidinti ir atsigaus nuo gyvenimą iš vėžių išmušusios traumos. Tik ji dar nežino, jog tą naktį, prieš daugelį metų, sudygo dvi sėklos — didžiulės meilės ir nuožmaus keršto...
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Įdomi ir įtraukianti, kaip daugelis kitų Noros knygų.
  2. 60%
    Paskutinės kelios knygos akivaizdžiai keičia stilių, labai ilgos,kelių sluoksnių įžangos iki prieinama prie tikro veiksmo, net nežinau ar man šioje knygoje tai patiko, Tamsiose gelmėse netrukdė, buvo netgi labai tinkama, bet šiai knygai to jau buvo tikrai per daug., netgi sakyčiau, kad ėmė kelt nuobodulį vietomis. Na o visa kita, kaip jau įprasta Roberts, kažkiek nusikaltimo, kažkiek meilės, kažkiek šeimos dramos.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...