Prieglobstis

ISBN kodas: 9789955135456, EAN kodas: 9789955135456

Safe House

Chris Ewan

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 12)

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002163226, ISBN kodas: 9789955135456, EAN kodas: 9789955135456, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 400, Viršelio tipas: Aplankas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2015-08-10, Formatas: 22x15x3,6, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Bronislovas Bružas

Ypatinga kaina
10,07 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Nominuota Theakston’s Old Peculier premijai kriminalinio metų romano kategorijoje!
The Amazon UK Kindle bestseleris Nr. 1!
Spectator išrinkta 2012 metų knyga!
2012 m. CrimeSquad išrinkta į geriausių knygų dešimtuką!
iBookstore savaitės knyga!

AVARIJA
Po motociklo avarijos ligoninėje atsigavęs Robas Heilis išgirsta, kad Lena, drauge važiavusi mergina... neegzistuoja. O Robo apibūdinta bendrakeleivė stulbinamai panaši į neseniai mirusią jo seserį Lorą. Tad nejaugi jauna gražuolė tėra vaikino vaizduotės padarinys?

TYRIMAS
Neabejodamas, kad Lena – tikras žmogus, ir įtardamas, kad kažkas slapta ją išvežė iš avarijos vietos, Robas nusprendžia pats imtis tyrimo. Jam į pagalbą ateina Rebeka Luis, privati detektyvė iš Londono, tėvų prašymu tirianti Loros Heil savižudybę. Taigi jiedu neria į pavojingą labirintą, kur karaliauja dideli pinigai, korupcija, o žmogaus gyvybė neverta nė sudilusio skatiko.

PASLAPTYS
Robas su Rebeka kartu narplioja užuominas, mėgindami sekti Lenos pėdsakais ir vis labiau abejodami, ar Lora nusižudė. O gal vis dėlto buvo nužudyta? Kodėl vietos policija taip įnirtingai priešinasi imtis tyrimo? Jei Robo tėvai buvo įsitikinę, kad dukra nusižudė, kodėl jie pasamdė privačią tyrėją? Kas iš tiesų yra Rebeka ir iš kur ji pažįsta Lorą?


Atsiliepimai

 „Prieglobstyje“ veiksmas plėtojamas šviesos greičiu. Robas ir Rebeka improvizuoja pasitelkdami nuojautą ir sveiką protą, o jų draugija prikausto dėmesį. Perskaitę vos kelis puslapius suvoksite, kad šis Ch. Ewano romanas žada gerą istoriją, tiesa, ji skirta ne lepūnams, nes vaizdai, kai beisbolo lazda be gailesčio talžoma moteris, – ne iš maloniųjų, tikrai verčia šiurpti odą.
* The Guardian

Ch. Ewanas rodo pasigėrėtiną drausmę, vengdamas per anksti atskleisti paslaptis, per daug jų nesupainiodamas, siekdamas, kad siužeto posūkiai nebūtų pernelyg netikėti. Tai jausmingas pasakojimas apie tragediją išgyvenusią šeimą ir kartu veiksmo kupina istorija apie jauną žmogų, įsipainiojusį į rafinuotą pagrobimą.
* Boston Globe

Išmoningas, intriguojantis romanas. Kol knygos veikėjai įnirtingai stengsis atskleisti paslaptis ir artės prie įvykių atomazgos, Ch. Ewano kruopščiai pamėtėtos užuominos privers skaitytojus keletą kartų sušukti: „Čia tai bent!“
*  Daily Telegraph

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 12)
TOP komentarai
 1. 100%
  Gera istorija
 2. 100%
  Geras įtemptas siužetas. Patiko.
 3. 100%
  Pirma skaityta šio autoriaus knygą , gan nebloga. Bet pabaiga netikėta , tikėjausi kažko daug. Bet na nebloga knyga , greit gana skaitėsi.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...