20%
20%

Prieskonių pirklio žmona

Spice Merchant‘s Wife

Charlotte Betts

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 29)

EAN kodas: 9786090123904, ISBN kodas: 9786090123904, SKU: 000000000001110257, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 392, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-09-15, Formatas: 23,5x14,3x3,5, Knygyne: 15.75, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Džilda Jansonaitė

Ypatinga kaina 12,60 €
Knygyne 15,75 €

Sutaupote 3,15 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

XVII a. viduryje kilusio Didžiojo Londono gaisro liepsnose įsižiebusios meilės, ištikimybės ir nepasotinamo žmogiško godumo istorija.

 

1666-ųjų rugsėjį Didysis Londono gaisras per kelias dienas nusiaubė vasaros karščių nukamuotą Didžiosios Britanijos imperijos sostinę. Negailestingo gaisro liepsnose pražuvo tūkstančių žmonių svajonės ir gyvenimai, ugnis nesigailėjo nei vargšų, nei turtuolių. Žiaurų likimo smūgį patyrė ir jaunutė Keitė Finč. Už prieskonių pirklio Roberto ištekėjusi mergina atidavė visą savo kraitį mainais į svajonę apie ramų ir laimingą šeiminį gyvenimą. Vyrui sugrįžus iš tolimos kelionės atrodė, kad jos viltims lemta išsipildyti. Bet per vieną dieną viskas pavirto pelenais.

 

Praradę turtus ir namus Keitė su vyru iš paskutiniųjų mėgina atsitiesti, bet vargana buitis negailestingai stumia juos į skirtingas puses. Netikėtai pagalbos ranką Robertui ištiesia geradarys, pasišovęs prikelti gaisro nusiaubtą miestą iš griuvėsių. Tačiau po džentelmeno ir vargšų gelbėtojo kauke slepiasi godus, negailestingas ir žiaurus žmogus. Nedoriems jo ketinimams pasipriešinusi Keitė Finč atsiduria aklavietėje. Be vyro, be pinigų ir be vilties likusią Keitę išgelbsti paslaptingas kvapų kūrėjas. Vis dėlto jos širdyje užgimusiems jausmams sulaukti atsako nėra vilties...

 

 

Puikių įvertinimų sulaukusio romano „Vaistininko duktė“ autorė Šarlotė Bets dar kartą nukelia mus į Didžiojo gaisro nuniokotą ir lėtai iš griuvėsių kylantį XVII a. Londoną. Čia susipina meilė, tikėjimas, viltis, nežabotas žiaurumas, turto troškimas ir kerštas, o šios jaudinančios istorijos atomazga nepaliks abejingų.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 29)
TOP komentarai
 1. Aistė
  100%
  Labai jausminga istorija apie stiprią moterį. Labai patiko. Įtraukė nuo pirmo puslapio.
 2. Birute
  100%
  Tai lyg ir "Vaistininko dukte " tesinys.Gera buvo skaityti toliau apie to meto Londona ir uzgimusia meile.Grazi,skoninga,neperkrauta ir lengvai skaitoma istorija.
 3. Dale
  100%
  Tai antroji šios autorės knyga, kurią perskaičiau. Šį kartą dėmesio centre Didysis gaisras Londone, 1666-ųjų metų vasara. Įtaigiai autorė atskleidžia gaisrą, veikėjų išgyvenimus, tragišką ne vienos šeimos likimą. Ketrina anksti neteko tėvų, buvo išsiųsta gyventi pas tetą Merę, kuri buvo žiauri, nekentė našlaitės. Ketrina išteka už vyro, kurio beveik nepažinojo. Ji buvo svajotoja, troško turėti nuosavus namus ir šeimą. Gaisras sunaikina visas svajones, netenka vyro, pati vos nežuvo nuo savanaudžio rankos. Tačiau nepalūžta, išlieka darbšti, gera, ištverminga, stipri asmenybė. Pagaliau ir ji tampa laiminga.
  Daug įdomių minčių apie kvepalus, jų gamybą. Ambra randama jūroje, ji labiausiai atitinka moters odos kvapą bei suteikia jai kažko neapčiuopiamo ir gundančio, tad tokiais kvepalais pasikvėpinusios moterys nenumaldomai traukia vyrus. Nustebino, kad ir XVII a. moterys sirgo krūties vėžiu.
  Knyga patiko, buvo įdomu ją skaityti,
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...