20%
20%

Prijaukinti prijuostę: nuotykiai virtuvėje ir ne tik

Apron Anxiety:My messy affairs in and of the Kitchen

Alyssa Shelasky

EAN kodas: 9785415023103, ISBN kodas: 9785415023103, SKU: 000000000002150223, Puslapių skaičius: 272, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Leidimo metai: 2013-06-13, Formatas: 21x14x2,3, Knygyne: 11.35, Leidykla: Leidykla Vaga UAB , Vertėjas: Eglė Mačerauskienė

Ypatinga kaina 9,08 € Knygyne 11,35 €

Sutaupote 2,27 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Po vos tris mėnesius trukusio audringo meilės romano su žymiu virtuvės šefu Alisa Šelaski (Alyssa Shelasky) tarė „viso gero“ Niujorkui ir iškeliavo paskui savo naujai užgimusią meilę į Vašingtoną. Negalėdama prisitaikyti prie naujos aplinkos ir nesibaigiančių sužadėtinio darbo valandų, šiame mieste ji jaučiasi nepakeliamai vieniša. Be to, nors ir apsupta kulinarų, ji turi fobiją virtuvei ir net kiaušinio nemokėtų išsivirti be instrukcijos...


 Galiausiai Alisa nusprendžia – pats laikas užkariauti virtuvę!


Pagardinta trisdešimčia receptų, išbandytų virsmo iš neišmanėlės į virtuvės ekspertę metu, kartais komiška, bet nuoširdi Alisos istorija nukelia mus į jos vaikystę Masačusetse, pašėlusias jaunystės dienas Manhatane ir dabartį, kai besiblaškydama tarp Vašingtono, Los Andželo ir Bruklino ji bando prisijaukinti prijuostę, susiduria su pavojais, išgyvena euforiją ir patiria daugybę atradimų. Ilgainiui Alisa atranda savo maisto gaminimo stilių ir pasiekia tašką, kuriame susikerta maisto, meilės, nuotykių ir vilties keliai.


Alyssa Shelasky – tinklaraščio www.ApronAnxiety.com autorė, dirbusi tokių JAV leidinių, kaip People, US Weekly, The New York Post, New York ir Glamour, redakcijose.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
 1. 100%
  Manau knygos pasiekia rankas tam tikru tau skirtu laiku. Pradžia banali, norisi ją mesti į šoną. Ačiū sau už kantrumą, daug gerų minčių , verta perskaityti iki galo. Norėjau duoti keturias žvaigždutes, neleido pertaisyti :)
 2. 100%
  Knyga nėra šedevras, gana paviršutiniška, jautėsi pažodinis angliškas vertimas. Neįsijaučiau į herojės gyvenimą, bet kelis receptus pabandysiu. Neleidžia pataisyti žvaigždučių,bet duodu 2 iš 5.
 3. 100%
  nebloga:)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()