20%
20%

Prijaukinti vėjai

Aušra Matulaitytė

Vertinimas nėra galimas:
70% of 100
(įvertinimai 4)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094663888, ISBN kodas: 9786094663888, SKU: 000000000002180422, Puslapių skaičius: 168, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2019-03-19, Formatas: 22,1x14,7x1,8, Knygyne: 3.99, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina 3,19 €
Knygyne 3,99 €

Sutaupote 0,80 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Aušra Matulaitytė – kūrybininkė, žurnalistė, įsimylėjusi Ispaniją. 2004 m. buvo išleistas jos apsakymų rinkinys „Angelas juodais drabužiais“.  „Prijaukinti vėjai“ – pirmasis autorės romanas. 

Kartais reikia išklysti iš kelio, kad rastum lobį, arba atsisakyti lobio – kad rastum savo kelią. 

Kai tau 27-eri, galima šokti į bendraamžių šeimos idilės traukinį, arba... nusipirkti „lemtingą bilietą“ ir nuskristi į Kanarus. Taip padarė šios knygos pagrindinė veikėja Alba. Išdrįsusi palikti blėstančią meilę, pabodusį darbą ir mylimą Vilnių, ji leidžiasi į naujo gyvenimo paieškas mažoje Kanarų saloje Lansarotėje. Albos gyvenimą kaipmat pagauna ispaniškas ritmas. Nuostabi salos gamta, svaiginančios pažintys ir, žinoma, meilė. Bet ar pavyks Albai susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą? 

Ši knyga ne apie mane, ji apie mus visus – svajojančius apie vėjus, įsisukančius į kasdienybę ir sujaukiančius įprastą ritmą. Ji apie tuos, kuriuos jaukinamės ar dar tik trokštame prisijaukinti. „Prijaukinti vėjai“ – istorija visiems, pasiilgusiems nuotykių, vasaros, palmių, vandenyno, šilumos, Ispanijos ar meilės. Ją rašyti  pradėjau gyvendama vienoje nuostabioje Kanarų salų – Lansarotėje, o baigiau vidurnaktį Madride, sėdėdama ant suoliuko Retiro parke ir jusdama į gyvenimą pamažu atplūstančius naujus vėjus. 
                                                                                                                                Autorė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Lengva knyga, kuri puikiai tinka atostogoms ar ilgai kelionei. Patiko autorės rašymo stilius, mintys. Labai daug gerų citatų, kuriomis papildžiau savo minčių sąsiuvinį.
 2. 100%
  Kaip prisijaukinti meilę, sėkmę ar laimę, tiesiog atsidurti tinkamoje vietoje, tinkamu laiku ir būti savimi.
  Knyga apie tai kaip reikia nebijoti būti savimi, svajoti ir tikėti tuo ką darai. Tik paėmus į rankas šią knygą norėjosi, kai kurias autorės mintis tiesiog užsirašyti, bet jų buvo tiek daug, kad nusprendžiau, jog paprasčiau bus šią knygą tiesiog nusipirkti ir įsidėti į mėgstamiausių knygų lentyną, kad apėmus niūriai nuotaikai visada turėčiau šalia šią knygą, kurią galėčiau bet kada paimti paskaityti ir pasisemti optimizmo.
 3. 40%
  Žodis Kanarai sukėlė intrigą, nes be galo myliu tas salas. Tikėjausi daugiau egzotikos, daugiau pačios salos. Nepatiko per daug tų filosofinių minčių, pamokymų ir samprotavimų, kurie kiekvienam yra žinomi.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...