20%
20%
Nauja
Nauja

Prisiekiu jos gyvybe

Cross Her Heart

Sarah Pinborough

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 3)

SKU: 000000000002178773, EAN kodas: 9786094791437, ISBN kodas: 9786094791437, Leidimo metai: 2018-11-20, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Puslapių skaičius: 352, Formatas: 21x14,5x2,6, Knygyne: 14.99, Vertėjas: Nida Norkūnienė, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina 11,99 €
Knygyne 14,99 €

Sutaupote 3,00 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Pažadus laužyti – mirtinai pavojinga
Visas Lizos gyvenimas – paauglė dukra Eiva ir geriausia draugė Merilin. Kad ir kokios iš pažiūros skirtingos, paguodą jos randa būdamos kartu. Tačiau vieną dieną Lizai į akis krinta žavus nepažįstamasis. Mintis išsyk užvaldo romantiškos svajonės. 
Galbūt ji jau pasirengusi žengti toliau?
Galbūt jau gali pasitikėti kitais žmonėmis? 
Galbūt jau gali nustoti slapstytis ir pamiršti praeities paslaptis?
Visus svarstymus nutraukia Eivos išgelbėtas skęstantis berniukas. Kai jųdviejų nuotraukos pasklinda žiniasklaidoje, Liza pasijunta įspeista į kampą: ilgai kurtam naujam gyvenimui kyla rimtas pavojus. 
Kad išgelbėtų visa, kas jai brangu, Lizai tenka stoti akis į akį su praeitimi. Tačiau ji jaučia: kažkas nori, kad ji ir Eiva kentėtų, kad atsakytų už visas padarytas klaidas, svarbiausia – už tą vieną, nelemtai sulaužytą, pažadą.

„Buvo akimirkų, kai norėjau iš baimės užsidengti akis. Skausmingai perveriantis, klaidus kaip pinklės. Norėčiau sakyti, kad žinojau, kuo viskas baigsis, bet Sarah visada būdavo vienu žingsniu priekyje.“
C. L. Taylor
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. lina
  100%
  labai idomi ,būtinai skaitykit .
 2. Jolanta
  80%
  Negaliu sakyti, kad tai mano mėgstamas žanras. Tačiau labai tikroviškai pavaizduota baimė ir iškankintos moters būsena. Dvi nelaimingos mergaitės: viena narkomanų tėvų nemylima, kankinama ir prievartaujama, kita turtingoje šeimoje užaugusi, bet taip pat nelaiminga. Vaikystėje apsvaigus nuo narkotikų ir svaigalų padarytas nusikaltimas, po to visą gyvenamą slegianti našta yra tik jos vienos, o pasidalyta ja su kuo nors ne tik kad nepalengvėja, o dvigubai pasunkėja. Sunki nuolatinė kaltė, kuri yra tavo gyvenimo palydovė. Tačiau širdis didelė, sužeista bet didelė.
 3. Gabrielė
  60%
  Jeigu klausite ar knyga buvo tokia pati kaip "Ydingas ratas" tai iš karto galiu atsakyti, jog ne. Ši knyga visai kitokio kalibro. Mano akimis labiau panašesnė į trilerį.

  Lizos gyvenimas sukasi vien tik apie paauglę dukrą Eivą bei geriausią draugę Merilin. Vienišė bei nemėgstanti leistis į naujus romantiškus santykius Liza sutinka vyrą, kuris priverčia ją susimąstyti, galbūt šį kartą ji jau pasiryžusi leistis į naujus santykius? Žengti toliau?
  Tačiau viskas pasisuka netikėta linkme, kuomet Eiva išgelbsti skęstantį berniuką ir jųdviejų nuotrauka atsiduria laikraščio puslapiuose. Tuomet kruopščiam sukurtam gyvenimui iškyla rimtas pavojus.
  Lizai tenka susidurti akis į akį su savo praeities demonu ir sumokėti už vienintelę padarytą klaidą - sulaužytą pažadą.

  Knygos viršelyje "Guardian" sako, jog ši istorija užgniauš kvapą ir sujauks mintis. Man šį kartą kvapo neužgniaužė, bet sujaukti mintis jai tikrai pavyko.
  Skaitant šį kūrinį iki pusės knygos nepavyko suprasti patinka jis man ar ne. Šiek tiek vėliau įsisukus į įvykių verpetą, knyga įtraukė ir vis norėjosi sužinoti, kas už viso to slypi.
  Knygos autorei pavyko priversti susimąstyti apie draugus arba tai, kiek daug yra tokių, kurie manome, jog tokie yra, tačiau paaiškėja, jog yra visiškai priešingai. Besąlygišką motinos meilę ir gebėjimą dėl savo vaiko padaryti viską..
  Įtaigus bei pamokantis pasakojimas, jog nevalia laužyti savo pažadų.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...