35%
35%
Nauja
Nauja

Prisiminimų jūra

Sea of Memories

Fiona Vilpy

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090140185, ISBN kodas: 9786090140185, SKU: 000000000001111943, Puslapių skaičius: 272, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2020-02-15, Formatas: 21,3x14,3x2,3, Knygyne: 16.49, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Elžbieta Kmitaitė

Ypatinga kaina 10,72 € Knygyne 16,49 €

Sutaupote 5,77 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Prisiminimų jūra

 

Jautru. Gražu. Tikra.

 

Kai po ilgo nesimatymo Kendra aplanko savo silpstančią senelę Elą, toji turi tik vieną prašymą: kad anūkė užrašytų jos gyvenimo istoriją. Močiutės prisiminimai Kendrą nukelia į Antrojo pasaulinio karo išvakares, į nuostabaus grožio Prancūzijos salą, kurioje septyniolikmetės Elos gyvenimas pasikeitė visiems laikams.

1937-ieji. Iš ūkanotosios Anglijos atvykusi į pasakišką Rė salą, Ela susipažįsta su žaviu vaikinu Kristofu. Pajutę abipusę simpatiją, jaunuoliai dienas leidžia mėgaudamiesi saule, jūra ir vienas kitu. Deja, netrukus prasidėsiantis karas palies ir jų likimus.

Klausydamasi Elos pasakojimo, Kendra mąsto ir apie savo gyvenimą, kuriame netrūksta iššūkių: sūnus turi autizmo sindromą, o sutuoktinis neseniai prarado darbą. Klausydama kvapą gniaužiančios istorijos, Kendra semiasi stiprybės iš močiutės prisiminimų, kuriuose pamažu ryškėja visa nugalinti atminties, meilės ir antro gyvenimo šanso jėga.

 

„Prisiminimų jūra“ – paprastai, nuoširdžiai ir jautriai parašyta istorija apie netikėtus likimo posūkius, kiekvieno gyvenime pasitaikančias klaidas, gebėjimą atleisti ir branginti. Tai šiltas ir jaudinantis pasakojimas apie tikrąsias vertybes, tyrumą, grožį ir meilę.

 

Prieš pradėdama rašytojos karjerą, britė Fiona Valpy dirbo reklamos ir viešųjų ryšių srityse. Dabar autorės bibliografijoje – šešios knygos, o romanas „Prisiminimų jūra“ išverstas į 15 užsienio kalbų.  

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  Sakydama, kad senai verkiau skaitydama knygą, turbūt pameluočiau, tad pasitaisysiu- senai TIEK verkiau skaitydama knygą ir tuolabiau, nesulaukus jos pabaigos. Net nepasiekus vidurio jau nubraukiau keletą ašarų, o artėjant pabaigai, net nekalbu... Nemačiau ir teksto nuo ašarų, nes raudojau kaip nežinia kas- dužo širdis į šipulius dar ir dar, ir dar kartą.
  Neabejotinai geriausia, stipriausia mano šiais metais skaityta knyga, kurią skaitant mano jausmai, emocijos bangavo nelyginant jachta "Bijou" šoko šokį su vandenynu. Ir nors ją jau perskaičiau, kaip noriu ją turėti savo bibliotekoje, nes tokias knygas verta turėti...
  O apžvalga tik tokia, nes ši knyga tokia, kurią reikia skaityti, mėgautis, norėti vienu metu ir suryti, ir kad dar nesibaigtų, o ne tuščiai kalbėti apie ją.
 2. 100%
  Puiki knyga. Rekomenduoju.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...