21%
21%

Prisimink, kai išauš rytojus

Erika Amber

Vertinimas nėra galimas:
85% of 100
(įvertinimai 27)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090129951, ISBN kodas: 9786090129951, SKU: 000000000001111318, Puslapių skaičius: 392, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2017-10-16, Formatas: 23,5x14,3x3,4, Knygyne: 15.39, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 12,16 €
Knygyne 15,39 €

Sutaupote 3,23 € (21%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Niekas nesakė, kad mylėti lengva. Niekas neminėjo, kad gyvenimas gailestingas, o Dievas neapleidžia savo vaikų. Meilė – tai amžina kančia. Gyvenimas žiaurus kaip laukinis žvėris, o Dievas pamiršta savo kūrinius. 

 

Ivana tiki, kad gyvenime nieko nevyksta šiaip sau. Visada yra priežastis. Ivana realistė, nesitikinti iš likimo daugiau, nei yra to verta. Bet likimas iškrečia jai pokštą – ji praranda atmintį.

Netikėtas susitikimas su garsiuoju Niujorko verslininku apverčia jaunos merginos gyvenimą aukštyn kojomis. Baimę ir abejones pakeičia nenumaldomas troškimas mylėti ir būti mylimai. Ivana jaučiasi lyg gimusi iš naujo. Bet... viskas turi savo kainą. Atmintis grįžta. Skausminga merginos praeitis skinasi kelią į paviršių ir kėsinasi sunaikinti įsiplieskusius jausmus.

Už klaidas reikia mokėti, bet ar tai, ko iš Ivanos pareikalauja likimas, nėra per daug? Ar dviejų žmonių troškimo būti kartu pakaks, kad atlaikytų jų laukiančius išbandymus? O gal didžioji meilė tebuvo saldi iliuzija, iš kurios Ivanai teks pabusti?

 

 

 

Kiekvienas iš mūsų savaip bandome išmokti pažinti save ir atrasti tikrąjį kelią, kuriuo eidami galėtume patirti tikrąjį pasitenkinimą. Štai kaip aš jaučiuosi ėmusi rašyti: laiminga, atvira, drąsi, nesuvaržyta, o svarbiausia, savimi.

Erika Amber

 

Džiugu, kad populiariosios lietuvių literatūros rašytojų ratas didėja. Smagus romanas laisvalaikiui.

Jolita Herlyn


Plačiau apie knygą skaitykite čia >>

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 27)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nustebino. Šauni lietuvių rašytoja. Turinys įtikinantis, įtraukiantis, nelėkštas, nors pati tema kaip ir klasikinė: alfa patinas, kovojantis su demonais, ir vargšė kukli mergina. Bet viskas sudėliota šauniai, negali atsitraukti. Gabrielis ir Ivana iš skirtingų pasaulių, bet abu trokšta mylėti ir būti mylimi. Ji nėra nuolanki ir paklūstanti. Jis pratęs viską daryti savaip. Jo rankose milžiniškas verslas ir galia. Plius dar reikia susitaikyti su viešuma. Ir jaudinantis pamirštas Ivanos ankstesnis gyvenimas.
 2. 100%
  Knyga verta filmo, tikrai labai įtraukianti kelių žmonių istorija, didelė meilė nepaisant sunkių aplinkybių. Iki pat galo išlaikyta intriga. Tikrai puiki pirmoji rašytojos knyga
 3. 100%
  Visada yra labai smagu, skaityti lietuvių kūrybą, knyga įdomi, įtraukianti, ir verčianti susimastyti. :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...