25%
25%

Prisipažįstu

Jo confesso

Jaume Cabré

Vertinimas nėra galimas:
97% of 100
(įvertinimai 20)

EAN kodas: 9786090124741, ISBN kodas: 9786090124741, SKU: 000000000001110152, Puslapių skaičius: 784, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Katalonų, Originalo kalba: Katalonų, Leidimo metai: 2016-09-05, Formatas: 23,5x14,3x5,4, Knygyne: 20.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Valdas Petrauskas

Ypatinga kaina 15,74 € Knygyne 20,99 €

Sutaupote 5,25 € (25%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

    Amžių nugyvenusio ir nepagydomos ligos paliesto žmogaus prisiminimuose atgimsta ankstyvos vaikystės vaizdiniai. Paslaptinga biblioteka, rūstaus tėvo kabinetas, rankraščiai, antikvarinių prekių parduotuvė, senovinės knygos ir neįkainojamas XVIII amžiaus smuikas. Tačiau Adriano Ardevolio prisiminimai neapsiriboja vien tik pokario Barselona. Jis seka visą savo giminės istoriją ir žingsnis po žingsnio atranda, kad ji yra paženklinta blogio prisilietimo. Keliaudami kartu su herojumi per istorines Europos epochas bei laikmečius, sužinome, kad blogis yra įleidęs šaknis į žmogiškąją prigimtį.  

    Monumentaliame romane PRISIPAŽĮSTU savo vaidmenis atlieka daugiau nei du šimtai veikėjų, veiksmas vyksta keturiose šalyse ir apima net septynis Europos istorijos amžius. Nuo viduramžių Ispanijos inkvizicijos iki XX amžiaus nacistinės Vokietijos koncentracijos stovyklų – visur pastebimas tas pats pykčio, baimės ir neapykantos, godumo ir keršto pėdsakas. Šiame daugiasluoksniame kūrinyje persipina žmonių likimai, keičiasi laikai, vardai ir pavardės, bet blogio prigimtis išlieka nepakitusi.

 

Rašytojas Jaume Cabré savo romane skaitytojams pateikia daug iššūkių, tenka be perstojo keliauti per laiką ir erdvę, susipažinti su charizmatiškų veikėjų portretais ir stebėti nenuspėjamus, bet į vieną tikslą vedančius gyvenimų vingius. Tačiau įspūdingas kūrinys ne tik reikalauja, bet ir apdovanoja žiniomis apie įvairių Europos epochų meną, literatūrą, filosofiją. Šio romano gerbėjų gretos nuolatos auga, juo žavisi viso pasaulio skaitytojai.

 

„Gilus, stiprus ir jaudinantis romanas, gvildenantis pamatines žmonijos problemas, nagrinėjantis kaltės ir atleidimo, blogio ir atpirkimo, o svarbiausia – meilės ir nevilties sąsajas.“

El Mundo

 

„Tai knyga-apmąstymas apie žmogaus būtį, neatsiejamą nuo kultūros ir meno. Ir, be to, tai meilės istorija.”

Courrier international 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 20)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga, paliekanti didelį įspūdį. Smuiko kelionė gali tiek daug papasakoti.
 2. 100%
  Nors knyga stora, bet skaitėsi pakankamai lengvai. Įdomus rašymo stilius, vieno laikmečio įpynimas į kitą, graži, turtinga kalba. Rekomenduoju.
 3. 100%
  Gera knyga. Gerai,kad stora..ilgai gyvenau su veikėjais...,kurių visa galybė......... :) Tik ,kartais erzindavo taip staiga pasikeitęs laikmetis.. Galiausiai pripratau :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...