Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai

ISBN kodas: 9786094754814, EAN kodas: 9786094754814

Aurima Dilienė

Vertinimas nėra galimas:
92% of 100
(įvertinimai 5)

ISBN kodas: 9786094754814, EAN kodas: 9786094754814, SKU: 000000000002183709, Puslapių skaičius: 336, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2020-04-29, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 21,3x14,5x2, Knygyne: 22.29, Leidykla: Juoda ant balto

Ypatinga kaina
17,84 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ko gero, net ir tie, kurie neskaitė Aurimos Dilienės knygų, yra bent ką nors girdėję apie šią drąsią ir atkakliai savo svajonių siekiančią moterį, kuri prieš keletą metų kartu su vyru ir vaikais išvyko gyventi į Prancūziją. Knygoje „Laiškai iš Bordo“ ji aprašė pirmuosius iššūkių kupinus metus svečioje šalyje, daugybę žmonių įkvėpdama klausyti savo širdies balso ir juo sekti nepaisant viduje kirbančios baimės.
Kita Aurimos svajonė buvo užsiimti privačia psichoterapine praktika. Tai, kad rankose laikote knygą pavadinimu „Privati praktika“, yra įrodymas, kad jai ir vėl pavyko. Gydytoja psichoterapeute dirbanti A. Dilienė konsultuoja su santykių sunkumais susiduriančius žmones. 
Šioje knygoje ji aptaria pačius įdomiausius atvejus, dažniausiai pasitaikančias problemas ir pateikia jų sprendimo būdus.

•  Kodėl išsenka mūsų emocinis rezervuaras ir kaip jį papildyti?
•  Kaip vaikystėje susiformavę elgesio modeliai veikia mūsų santykius su mylimu žmogumi?
•  Kada partneriai ima vienas nuo kito tolti ir kaip susigrąžinti tarpusavio artumą?
•  Kokiais būdais stiprinti emocinį poros ryšį?
•  Kaip šeimos santykius veikia gyvenimas emigracijoje?

Taiklios psichologinės įžvalgos apie santykius ir praktinės užduotys, padedančios spręsti sunkumus poroje, – tik viena knygos siužeto linija. Autorė taip pat atskleidžia gyvenimo Prancūzijoje įdomybes: kaip prancūzai auklėja vaikus, kokias žymias vietas verta aplankyti, koks prancūzų mentalitetas, kaip geriausia spręsti biurokratines problemas ir kt.

Knygoje „,Privati praktika“ keturių išgalvotų personažų lūpomis autorė gydytoja psichoterapeutė pasakoja apie dažniausiai jos profesinėje praktikoje pasitaikančias daugeliui artimas sunkias situacijas, gyvenimiškas problemas, šeimyninius nesklandumus, asmeninius išgyvenimus. Konsultuojant vykstančios transformacijos įkvėps nenuleisti rankų jau atrodo beviltiškoje situacijoje. Pervargusi mama, savimi nusivylusi moteris, neištikimas vyras ir šeimos trokštanti jauna mergina jums papasakos, kokių veiksmų galima imtis norint pasiekti teigiamo rezultato.

Aurima Dilienė visame pasaulyje populiarių ir skaitomų ne tik Lietuvoje, bet ir verčiamų į užsienio kalbas knygų „Laiškai iš Bordo“ ir „Šeima – komandinis žaidimas“ autorė. Su šeima – vyru Vaidotu ir vaikais – gyvena bei dirba Prancūzijoje, skaito paskaitas lietuvių bendruomenėse Europoje ir JAV. Sukūrusi autorines saviugdos ir konsultavimo programas bei seminarą-žaidimą „Septyni santykių dėsniai“. Konsultuoja internetu, veda interaktyvius seminarus, asmeninio augimo temomis publikuoja straipsnius interneto tinklalapyje www.aurimadiliene.com

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko knyga, daug gerų patarimų, refleksijų. Tinkanti kiekvienam kas domisi savęs pažinimu ir asmeniniu tobulėjimu
 2. 100%
  Rekomendavo draugė šią knygą ir tikrai nenusivyliau. Nesu niekad buvus pas jokį psichologą ar psichoterapeutą, bet perskaičius čia aprašytas istorijas tiesa sakant visai norėčiau, sudomino kai viskas vyksta, ko galima tikėtis ir kad tai ne knaisiojimasis savyje, o įpročių keitimas, supratimas kodėl elgiuosi taip o ne kitaip. Nu vienu žodžiu, rekomenduoju!
 3. 100%
  Tikrai verta tos kainos, na, aisku, reikia knygas per akcijas pirkti :) Yra daug prastesnio turinio knygu dar brangesniu.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...