20%
20%

Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų

ISBN kodas: 9786094663468, EAN kodas: 9786094663468

Raimundas Milašiūnas

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786094663468, EAN kodas: 9786094663468, SKU: 000000000002178629, Puslapių skaičius: 248, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2018-11-13, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 21,5x14,5x2,1, Knygyne: 13.69, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina
10,95 €
Knygyne
13,69 €

Sutaupote 2,74 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę


Psichoanalizės pradininku laikomas Sigmundas Freudas, kuris jos teoriją pagrindė 1900 m. Nuo pat pradžių tai buvo metodas, atskleidžiantis žmogaus elgesio motyvus ir pasąmonėje glūdinčius užslopintus išgyvenimus, jausmus bei mintis. Ilgainiui teorija peržengė medicinos mokslo ribas, o pati psichoanalizė tapo atspirties tašku beveik visoms šiuolaikinės psichoterapijos kryptims.

 

„Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų“ – Raimundo Milašiūno atnaujinta ir papildyta knyga visiems, besidomintiems psichoanalize ir norintiems geriau suprasti, kuo pagrįstas metodas, padedantis pažinti ir gydyti žmogaus sielą. Veikiami vaikystės patirčių, santykių su tėvais, stiprių išgyvenimų, išorinį pasaulį, kuriame gyvename, imame matyti ir vertinti kitaip, iškreipdami jo vaizdą. Autorius pateikia atsakymus į daugeliui kylančius klausimus apie psichoanalizę – kas ji yra ir kaip veikia, kalbėdamas apie psichoanalizės ištakas ir gilindamasis į tai, kaip funkcionuoja mūsų psichika, kodėl svarbūs vaikystėje patirti išgyvenimai, kokią jie turi įtaką dabartiniam mūsų gyvenimui, kokios yra asmenybės vidinių konfliktų priežastys ir kaip pajusti ribą tarp to, kas dar yra norma, o kas jau liga.

 

Psichoanalizė kinta, todėl ir ši knyga nėra tik klasikinės teorijos atspindys ar atpasakojimas. Autorius kartais kritiškai žvelgia į klasikinės psichoanalizės postulatus ir šiuolaikiniu žvilgsniu vertina ne vien psichikos funkcionavimo, bet ir žmonių santykių aspektus. Taigi „Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų“ yra nedidelė, bet išsami šios šimtmetį plėtotos psichologijos, medicinos ir filosofijos sintezės apžvalga.

 

Raimundas Milašiūnas – vienas iš autoritetingiausių ir žinomiausių Lietuvos psichoterapeutų ir psichoanalitikų, ne vienus metus padedantis sveikti, kitaip į save pažvelgti ir gyvenimo būdą pakeisti daugybei pacientų. Autorius atstovauja intersubjektyviajai psichoanalizei, gerokai nutolusiai nuo klasikinio Sigmundo Freudo metodo, tačiau vienai pažangiausių šiuolaikinės psichoanalizės krypčių. Jis pabrėžia artimo žmonių ryšio reikšmę ir emociškai aktyvaus bei jautraus psichoterapeuto vaidmenį. Jo psichoterapija nuoširdi, vengianti dirbtinio neutralumo, kuris pacientui atrodo paprasčiausias abejingumas.

 

Raimundas Milašiūnas konsultuoja pacientus Valakupių psichoterapijos centre, teikia profesines supervizijas studentams ir psichoterapeutams Vilniaus psichoterapijos studijoje, yra Tarptautinės psichoanalitikų asociacijos, Olandijos psichoanalitikų draugijos bei Tarptautinės santykio psichoanalizės ir psichoterapijos asociacijos narys.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  verta dėmesio prisimingi pagilinti žinias ir šiaip kam patinka
 2. 100%
  Neįkainojamai vertinga knyga. Tikrai ne "ligoniams" skirta :)
  Rekomenduoju kiekvienai mamai,tėčiui ir ne tik. Įdomi,įtraukianti.
  Rodos, žinomi dalykai taip stipriai išanalizuoti,kad net nejauku pasidaro.
  Tuo pačiu daug aiškiau tampa kas kaip ir kodėl. Skaičiau ir vis taikiau situacijas sau ir savo aplinkai.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...