20%
20%

Pusiau blogas

Half Bad

Sally Green

Vertinimas nėra galimas:
85% of 100
(įvertinimai 81)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9789955237556, ISBN kodas: 9789955237556, SKU: 000000000002156488, Puslapių skaičius: 416, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2014-04-01, Formatas: 21x14,6x3, Knygyne: 12.29, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Ina Rosenaitė

Ypatinga kaina 9,84 €
Knygyne 12,29 €

Sutaupote 2,45 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jis nemoka skaityti, nemoka rašyti, bet greitai išsigydo žaizdas.
Jis nekenčia baltųjų raganių, bet myli Analizą, vieną iš jų.
Jis nuo keturiolikos metų gyvena narve.
Jam tereikia pabėgti ir susirasti Merkurę, juodąją raganą, kuri, pasak gandų, valgo jaunuolius. Ir tai jam būtina padaryti iki septynioliktojo gimtadienio.
Juk taip paprasta.


Šių laikų pasaulyje tarp žmonių gyvena raganiai – baltieji ir juodieji. Baltieji turėtų užsiimti tik gerais darbais, juodieji – tik blogais, bet niekas nežino, kaip ten yra iš tiesų... Tačiau pasitaiko ir tokių, kurie yra pusiau baltieji, pusiau juodieji. Neitanas – vienas iš jų. Todėl jį medžioja visi. Jam tenka gyventi narve, pririštam, mušamam it šuniui, ir treniruotis tapti žudiku. Vienintelė viltis išlikti gyvam – pabėgti ir iš tėvo, galingiausio pasaulio juodojo raganiaus, gauti tris dovanas. Tačiau kaip Neitanui surasti tėvą, jei kiekvienas jo žingsnis sekamas ir jis negali niekuo pasitikėti – nei savo šeima, nei mergina?

Show More
Show Less

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 81)
TOP komentarai
 1. 100%
  Ši knyga iš pirmo įspūdžio nepatiko, knygos aprašymas atrodė su per daug fantastikos elemetų, atrodė, jog bus kažkokia mišrainė be logikos ir nuoseklumo... ką gi klydau. Nuo pat pirmų sakinių taip įtraukė, jog negalėjau atsiplėšti, knygą perskaičiau su didžiausiu malonu, tokiu kai skaitai ir jautiesi esantis visame tame pasaulyje. Visiems rekomenduoju.
 2. 100%
  Tiesa, būdama paauglė ne taip gerai vertinau šias knygas, bet bėgus metams ir į viską žiūrint rimčiau, suprantu, kiek jose iš tikrųjų esti gylio ir esmės.
 3. 100%
  Pirmos dvi dalys labai geros, bet trečia tiesiog triuškinanti.
  Šita istorija (šita trilogija) turi kažką neįtikėtinai kitokio - tarsi viską žinotum, bet iš tiesų nežinai nieko. Problema amžina: gėris kovoja prieš blogį - bet ar tikrai? - vyksta karas ir su juo turi dorotis šie žmonės. Bet kas, manau, ir yra svarbiausia - į pasakojimą nereikia žiūrėti kaip į elementarią fantastinę istoriją, o visų pirma kaip į pasakojimą apie žmones. Būtent jie padaro trilogiją unikalią.
  Ir kelia klausimus. Mums kelia jausmus ir klausimus. Ko dar reikia iš gero kūrinio?
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...