40%
40%

Pusiau laukinis

Half Wild

Sally Green

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 27)

SKU: 000000000002163200, EAN kodas: 9789955238492, ISBN kodas: 9789955238492, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 440, Leidimo metai: 2015-08-07, Formatas: 21x14,5x3,5, Knygyne: 12.29, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Ina Rosenaitė

Ypatinga kaina 7,38 € Knygyne 12,29 €

Sutaupote 4,91 € (40%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Tai Sally Green romano Pusiau blogas tęsinys.
NEITANAS BYRNAS PABĖGĘS
 
Baltieji jį medžioja, 
juodieji jo nekenčia.
 
Jo žiauraus tėvo dovana – 
nauja laukinė galia, kurią jam sunku suvaldyti.
 
Jam reikia surasti mylimąją, 
kuri galėjo jį išduoti.
 
Kare, vykstančiame tarp juodųjų ir baltųjų raganių, 
Neitanui sunku palaikyti kurią nors pusę ir
gali būti, kad didžiausias jam gresiantis pavojus – 
jis pats…
 
 
Tavo dovana bus galinga, bet tik tai, kaip ją naudosi, parodys – geras tu ar blogas.
 
Šių laikų pasaulyje, kur tarp žmonių gyvena dvi konkuruojančios raganių jėgos – baltieji ir juodieji, – septyniolikmetis Neitanas yra atstumtasis. Pagaliau susipažinęs su savo nepagaunamuoju tėvu Marku ir gavęs tris dovanas, patvirtinančias, kad jis jau tikras raganius, Neitanas vis dar privalo bėgti. Nėra nė vienos saugios vietos jam pasislėpti, jis niekuo negali pasitikėti. Svarbiausia Neitano užduotis – išmokti valdyti savo dovaną – keistą, naują galią, kuri gali sunaikinti jį patį.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 27)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nerealiai patiko! Trūksta žodžių apibūdinti šiai trilogijai, tai lyg šviežio oro gūsis man. Esame pratę prie knygų, kuriose gėris kovoja su blogiu, o šiose knygose blogis ir gėris yra viename asmenyje. Čia taip pat vyksta baltųjų ir juodųjų raganių kova, bet nei viena, nei kita pusė nėra blogis ar gėris, kovojama dėl idėjos, dėl geresnio rytojaus, tačiau kiekviename jų esti abi pusės, Jin ir Jan, tik nuo kiekvieno individualiai, bei nuo situacijos priklauso kurią savo pusę panaudosi.PATIKO: 1. Viskas viskas viskas... Nenuspėjama pabaiga, kurioje buvau įspėta, kad verksiu, ir ašarą tikrai nubraukiau. Nenuspėjau pabaigos tikrai... 2. Trilogijoje yra homoseksualumo tema, ir tai visiškai netrukdo, veikėjai tampa labai mylimi, parašyta gražiai, kukliai, tad ši tema labai tiko knygoms. Apskritai knygos paneigia daugelį "normalių" visuomenės nuostatų, daug išminties. 3. Viršeliai! Nepaprasti! 4. Galios, raganos, raganiai, magiškas pasaulis! Nesaldus, visoks...gal šiek tiek liūdnas... NELABAI PATIKO 1. Neturiu ką išskirti, nepaisant to, kad pagrindinio veikėjo gyvenimas pakankamai liūdnas (tikrai buvo gaila nuo pat pirmų puslapių), tačiau knygos veikėjai man be galo stiprūs, įkvepiantys, tikri! Ši trilogija lieka mano knygų lentynose, istorija nuostabi. Ne tik rekomenduoju, bet tikrai skatinu perskaityti! Likau sužavėta to tikrumo, į kurį gali lygiuotis pats. Mes nė vienas nesame vien gėris , ar vien blogis, mes visi pusiau tokie..
 2. 100%
  Labai gera knyga, nesinorėjo padėti į šoną. Vis galvojau kaip ten toliau
 3. 100%
  Visos trys dalys įtraukiančios, verčia skaityti puslapį po puslapio. Tik ši dalis labiausiai šokiruoja tiek dėl pačių veikėjų netradicinių, tiek dėl baisių, siaubingų epizodų papasakojimu.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...