21%
21%

Pykčio šokis

The Dance of Anger, A Woman’s Guide to Changing the Patterns of Intimate Relatio

Harriet Lerner

Vertinimas nėra galimas:
95% of 100
(įvertinimai 4)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090129616, ISBN kodas: 9786090129616, SKU: 000000000001111280, Puslapių skaičius: 232, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-06-07, Formatas: 21,3x14,3x1,9, Knygyne: 12.59, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Asta Tobulevičienė

Ypatinga kaina 9,95 €
Knygyne 12,59 €

Sutaupote 2,64 € (21%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Pyktis yra jausmas. Jis kyla ne be priežasties ir visada nusipelno mūsų pagarbos bei dėmesio. Visi turime teisę jausti viską, ką jaučiame, ir pyktis nėra išimtis.
H. Lerner

„Pyktis yra signalas, kurį verta išgirsti“, – rašo pripažinimą pelniusi garsi psichoterapeutė dr. H. Lerner klasika tapusioje knygoje, kuri pirmą kartą išleista 1985 metais. Knyga „Pykčio šokis“ išversta į keliasdešimt kalbų, išleista 29 šalyse, jos parduota per 3 mln. Egzempliorių.

„Pykčio šokis“ pakeitė daugybės žmonių mąstymą ir gyvenimą. Nors pyktis nusipelno mūsų dėmesio ir pagarbos, mes labai dažnai linkę apie jį nutylėti, visiškai jį neigti arba lieti tokiu būdu, kuris verčia mus jaustis bejėgiais. Šioje turiningoje ir vaizdžiai parašytoje knygoje autorė moko moteris ir vyrus atrasti tikrąsias savo pykčio priežastis ir panaudoti pyktį svarioms ir prasmingoms permainoms santykiuose su artimaisiais.
„Pykčio šokio“ autorė teigia, kad dauguma mūsų problemų dėl pykčio kyla tada, kai mums tenka rinktis: išlaikyti santykius ar būti savimi. Šioje knygoje rašoma, kaip galima išsaugoti ir viena, ir kita.

Neskubėkite! Mūsų pyktis gali pasitarnauti kaip galingas įrankis siekiant asmeninio augimo ir permainų, bet tik tada, jeigu jis nieko kito nepadaro, tik padeda įsisąmoninti, kad mums vis dar kažkas neaišku ir kad reikia tai išsiaiškinti iki galo.

***
Pyktis tampa priemone, padedančia pasikeisti, jei motyvuoja mus tapti geresnėmis savęs, o ne kitų žmonių žinovėmis.
Dr. Harriet Lerner yra garsi šeimų psichoterapeutė ir santykių specialistė, lektorė, praktinių seminarų vedėja, daugybės mokslinių straipsnių ir bestseleriais tapusių knygų autorė. Daugiau kaip du dešimtmečius ji dirbo etatine psichologe Meningerio klinikoje JAV, šiuo metu verčiasi privačia praktika. Knygoje „Pykčio šokis“ analizuodama istorijas iš savo praktikos ji atskleidžia įsisenėjusių konfliktų sprendimų būdus, kaip galime keisti savo santykius su artimaisiais ir kodėl „smok ir spruk“ konfrontacija svarbiuose santykiuose neveda ilgalaikių pokyčių link.

www.harrietlerner.com
www.twitter.com/HarrietLerner
www.facebook.com/MarriageRules
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Naudinga knyga tiems, kurie nori ištrūkti iš pykčio gniaužtų.
 2. 100%
  Puiki knyga.
  Labai naudinga, aiški ir suprantama paprastam skaitytojui. Daug praktinių patarimų konfliktinėse situacijose.
 3. 100%
  Puiki knyga. Labai rekomenduoju ją paskaityti kiekvienam, o ypač moterims ieškančioms atsakymų, kaip pakeisti savo elgseną, kuomet jauti esanti užstrigusi besikartojančiose situacijose, kurios kelia pyktį ir ne tik.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...