20%
20%

Raktas į kabalą

ISBN kodas: 9789955245421, EAN kodas: 9789955245421

The Experience of Kabbalah

Michael Laitman

(įvertinimai 12)

ISBN kodas: 9789955245421, EAN kodas: 9789955245421, SKU: 000000000001102938, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 454, Leidimo metai: 2007-04-01, Formatas: 14x21x3,5, Knygyne: 15.92, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Asta Čepukaitė

Ypatinga kaina 12,74 € Knygyne 15,92 €

Sutaupote 3,18 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Raktas į kabalą pateikia apmąstymų apie gyvenimo, kančių prasmę, likimo valdymą, gyvenimo kelio, tobulybės paieškas, egoizmą, tikrojo „aš“ suradimą, sielą ir kūną, reinkarnaciją, tikėjimus, maldą ir atsakymą į amžiną klausimą, iš kur atėjome ir kur einame.
„Iki 1995 metų buvau užsiėmęs kabalistinių grupių kūrimu visame pasaulyje. Pasipylė klausimai, jų vis gausėjo, kol tapo nebeįmanoma atsakinėti įprastais laiškais. Todėl nusprendžiau sukurti interneto svetainę, atsakyti visiems klausiantiems ir kartu pateikti bendresnių žinių apie žmogų ir jo egzistavimą pasaulyje.
Tinklapis buvo greitai pildomas, tobulinamas ir šiandien per mėnesį jame apsilanko daugiau nei milijonas žmonių iš įvairių pasaulio kampelių. Jie domisi informacija apie kabalos metodiką ir būdais, kaip tvarkyti savo gyvenimą, pateikia daugybę tiek asmeninių, tiek bendrų klausimų elektroniniu paštu ir diskusijų forumuose internete.
Dažnai susitinku ir su naujais žmonėmis – per paskaitas ar neoficialius pokalbius – kurie dar neatrado šio vertingo metodo, net jeigu klausimas „Kokia mano gyvenimo prasmė?“ dega kiekvieno jų širdyse.
Visi jie ieško aiškaus, mokslinio, suprantamo atsakymo. Todėl nusprendžiau surinkti ir paskelbti forumuose susikaupusią medžiagą. Iš gausybės medžiagos atrinkau klausimus ir atsakymus, kuriuos skaitydamas kiekvienas galės žengti pirmuosius žingsnius su kabala.“
                                                                
Michaelis Laitmanas
 
 
Apie autorių
 
Michaelis Laitmanas (filosofijos mokslų daktaras, biokibernetikas) – mokslininkas kabalistas, ontologijos ir pažinimo teorijos profesorius, Pasaulinės kabalos akademijos ir J. Ašlago kabalos tyrimo instituto (Ashlag Research Institute, ARI) – pelno nesiekiančių organizacijų, kurios užsiima kabalos mokslo tyrinėjimais ir šviečiamąja veikla, – įkūrėjas ir vadovas.
M. Laitmanas gimė 1946 m. Vitebske (Baltarusija). 1970 m. baigė Leningrado valstybinio politechnikos instituto Biologinės ir medicininės kibernetikos fakultetą. Studijuodamas dirbo tiriamąjį darbą Kraujo tyrimo institute, specializavosi širdies ir smegenų kraujotakos elektromagnetinio reguliavimo srityje. Pastaruosius 30 metų užsiima kabalos mokslo tyrinėjimais. Gyvena Izraelyje, vedęs, turi tris vaikus.
Moksliniai tyrinėjimai paskatino M. Laitmaną studijuoti senąjį kabalos mokslą. 1978 m. jis tapo kabalisto Barucho Ašlago mokiniu. B. Ašlagas (1906–1991) – didžiojo kabalisto, knygos Zohar komentarų autoriaus Jehudžio Ašlago (1884–1954) sūnus ir pasekėjas. M. Laitmanas tęsia kabalos žinių perdavimo šiuolaikinei kartai estafetę.
M. Laitmanas parašė daugiau nei 30 knygų, kuriose išsamiai komentuoja visus autentiškus kabalistinius šaltinius. Savo veikaluose jis faktiškai atnaujino tradicinį požiūrį į kabalą, atskleidė ją kaip žinojimą, būtiną visai žmonijai.
Šiandien M. Laitmano ilgamečiai kabalos mokslo tyrinėjimai pelno visuotinį pripažinimą. Nuo 2005 m. jis yra Pasaulio išminčių tarybos (World Wisdom Council), kuri jungia žymiausius mokslininkus ir visuomenės veikėjus, svarstančius šiuolaikinės civilizacijos globalines problemas, narys.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 12)
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...