GERA KAINA

Ramona ir Bizė

ISBN kodas: 9786094031823, EAN kodas: 9786094031823

Beverly Cleary

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002112368, ISBN kodas: 9786094031823, EAN kodas: 9786094031823, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 176, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 20x14,5x1,5, Leidykla: Obuolys

Ypatinga kaina
2,20 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Devynerių metų Bizės Kvimbi gyvenimą smarkiai gadina sesutė Ramona. Žinoma, kiti žmonės irgi turi mažesnių sesių, bet ar visame pasaulyje atsirastų antra tokia Ramona? Ji amžinai pridaro visiems rūpesčių ir sulaukia daugiausia dėmesio.
Kaip jums patiktų rasti visus prakąstus obuolius dėžėje arba tramdyti savo namuose penkiolika keturmečių? Ir tai tik keli  išbandymai, kokius gali parūpinti neribota fantazija apdovanota jaunėlė. Bizė - pakankamai didelė, kad jaustųsi atsakinga už Ramoną, bet per maža, kad ramiai priimtų visus mažės pokštus. Kaip išmokti pakęsti ir mylėti tokį keturmetį siaubą?

 

Apie autorę
Viena iš populiariausių ir daugiausiai apdovanojimų pelniusi Amerikos vaikų rašytoja Beverly Cleary (g. 1916 m.) pelnė garbingą Newbery apdovanojimą už tris serijos apie sesutes Ramoną ir Bizę knygas. 1984 m. ji pretendavo į Hanzo Christiano Andreseno apdovanojimą, ne kartą buvo renkama skaitytojų mėgstamiausia autore.
Kvimbių šeimyną pažįsta dvidešimties šalių vaikai, knygelės apie ją išverstos į penkiolika pasaulio kalbų, pagal jas Japonijoje, Ispanijoje ir kt. šalyse sukurti  populiarūs serialai. Neseniai Ramona ir Bizė tapo kino filmo veikėjomis. O Portlande, Oregono valstijoje netgi įkurtas parkas vaikams su bronzinėmis mylimų personažų skulptūromis.


- Žinau, Ramona pridaro daug bėdos, bet mes turime pasisemti kantrybės, nes ji dar maža, - paaiškino mama gramdydama tortą į šiukšlinę. - O tortą tu vis tiek turėsi. Paskambinsiu tetai Beatričei ir paprašysiu, kad užsuktų jo nupirkti į konditerijos parduotuvę.
- Iš tiesų paprašysi? - negalėjo patikėti Bizė.
- Tikrų tikriausiai, - patikino mama. - Dabar bėk nusiprausk veidelį ir pasijusi geriau.
Tačiau drėkindama vandens srove servetėlę Bizė gerokai abejojo, ar iš tikrųjų pasijus geriau. Buvo jau pakankamai blogai, kad Ramona sugadino vieną tortą, tačiau du... Ko gero, daugiau niekas visame pasaulyje neturėjo jaunėlės sesers, kuri per vieną dieną sugebėtų sunaikinti du gimtadienio tortus...

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
 1. 100%
  ta Ramona kaip ir mano brolis visur lenda , ziauriai ikiri , ir visko prisigalvoja ,o man idomu pasakaitineti kaip su tokiais vaikais susitvarko kiti zmones
 2. 80%
  Lengvai skaitoma ir žaisminga knyga vaikams, Ramonos amžiaus
 3. 80%
  Lengvai skaitoma ir žaisminga knyga vaikams, Ramonos amžiaus
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...