20%
20%

Ramus vaiko miegas

Endlich durchschlafen

Christine Rankl  

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002132187, EAN kodas: 9785415021949, ISBN kodas: 9785415021949, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Vokiečių, Puslapių skaičius: 184, Leidimo metai: 2011-01-01, Formatas: 17x24x1,5, Knygyne: 7.90, Leidykla: Leidykla Vaga UAB

Ypatinga kaina 6,32 € Knygyne 7,90 €

Sutaupote 1,58 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Kiekviena šeima išgyvena vienokių ar kitokių su vaiko miegu susijusių sunkumų. Neatsitiktinai sunkiai užsnūstantys, o naktį prastai miegantys vaikai ir dieną būna jautresni, neramūs, lengvai susierzinantys.

Žymi vokiečių psichologė ir psichoterapeutė Christine Rankl (Kristine Rankl), viena iš Vienos Wilhelmo ligoninės kūdikių Psichosomatinio skyriaus įkūrėjų, bestselerio So beruhige ich mein Baby („Taip aš raminu savo kūdikį“) autorė ir dviejų vaikų mama nagrinėja šią tėvams taip rūpimą temą ir parodo, kaip galima išvengti bet kurio amžiaus vaikų (nuo naujagimio iki pradinuko) miego sunkumų.

Pirmoje knygos dalyje aptariamos ramiam vaiko miegui palankios aplinkybės ir sąlygos. Autorė atskleidžia tėveliams, kaip jų atžala, priklausomai nuo jo amžiaus tarpsniui būdingų vystymosi ypatumų, regi šį pasaulį ir kaip tai gali įtakoti miegą. Antroje dalyje aprašomi faktoriai, kurie lemia vaiko miego sutrikimus, pavyzdžiui, ligos ar vystymosi šuoliai, netinkami miegojimo įpročiai ar atsiskyrimą nuo motinos lydintys sunkumai. Trečioje dalyje tėveliai atras konkrečius jų vaiko miego problemų sprendimo būdus.

„Ramus vaiko miegas“ padės tėveliams suprasti, kokie veiksniai lemia jų vaiko nemigos problemas ir kaip tai pakeisti.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    Lietuvoje knygų skirtų miego problemoms tikrai labai mažai, todėl ši knyga buvo bent šiokia tokia paguoda. Nors su autorės mintimis ne visada norėjosi sutikti, ypač dėl skatinimo atjunkyti anksti, bet gerų patarimų yra. Patiko, kad į miego problemą žiūri labai plačiu kampu. Tai ne tiek vaiko problema, o pačių tėvų ar aplinkos, kurioje jis auga. Todėl vaiko nemiga gydoma pradedant ne nuo jo, o nuo paties artimiausio žmogaus - mamos psichologijos ir jos nuostatų. Šioje knygoje yra ir konkretus problemos sprendimo metodas ir naudingi patarimai kaip padėti vaikui išmokti užmigti pačiam.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...