20%
20%

„Ramybės“ vynuogynas

La templanza

María Dueñas

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 20)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001110437, EAN kodas: 9786090125441, ISBN kodas: 9786090125441, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2016-10-28, Originalo kalba: Ispanų, Kalba, iš kurios versta: Ispanų, Puslapių skaičius: 560, Spalvingumas: Nespalvotas, Formatas: 23,5x14,3x3,8, Knygyne: 19.65, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Eglė Naujokaitytė

Ypatinga kaina 15,72 €
Knygyne 19,65 €

Sutaupote 3,93 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

XIX a. viduryje iš Ispanijos į Meksiką persikėlęs Mauras Larėja du dešimtmečius atkakliai ieškojo laimės sidabro kasyklose. Gyvenimo negandų užgrūdintas vyras ėmėsi sunkiausių bei pavojingiausių darbų ir galiausiai susikrovė įspūdingus turtus. Deja, vieną dieną sėkmė nuo jo nusisuko. Jungtinėse Amerikos Valstijose įsiplieskęs pilietinis karas sugriovė patį rizikingiausią projektą ir įklampino jį į skolas. Tačiau šis likimo smūgis Mauro nepalaužė. Ieškodamas išeities jis užstatė savo prabangius namus ir su skolintais pinigais išvyko į Kubą. Paskutinėje Ispanijos imperijos užjūrio kolonijoje jis sulaukė dar vieno šanso. Tiesa, šį kartą sėkmė jam nusišypsojo ne verslo sandėriuose, o prie biliardo stalo.

Biliardo dvikovoje įveikęs geriausiu Havanos biliardo meistru tituluojamą vyrą Mauras išlošia Ispanijoje, Cherese esantį didžiulį vynuogyną su vyno darykla. Mauras grįžta į tėvynę. Jis tikisi, kad pardavęs vynuogyną galės grąžinti visas skolas ir vėl imtis kasinėjimo verslo Meksikoje. „Ramybe“ vadinamas vynuogynas kadaise priklausė turtingai Montalvų šeimai, bet dabar šis didingas vyno ūkis yra apleistas ir nepelnytai užmirštas. Atvykęs į Cheresą Mauras susipažįsta su žavinga vyno prekeivio iš Londono žmona Soledada Montalvo. Nesusipratimu prasidėjusi pažintis su buvusia „Ramybės“ vynuogynų paveldėtoja įtraukia Maurą į dramatiškų įvykių verpetą, iš kurio išsiveržti pavyks tik bendromis jėgomis siekiant tikslo.

„Ramybės“ vynuogynas“ yra nuotykių kupinas meilės romanas, kurio veiksmas rutuliojasi XIX a. antros pusės Meksikoje, Kuboje ir Ispanijoje. Autorė sodriais potėpiais vaizduoja tų laikų gyvenimo realijas ir leidžia skaitytojui mėgautis romantiška Havanos, laukine besikuriančios Meksikos Respublikos bei jaukia nuostabaus „šerio“ eksportuotojų miesto Chereso dvasia.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 20)
TOP komentarai
 1. Dale
  100%
  Tik baigiau skaityti šią knygą. Man labai patiko šis romanas. Patiko savo įtaigiu pasakojimu, įdomiais ir sudėtingo likimo personažais, keliamomis vertybėmis, veiksmo vieta, pasakojimu. O labiausiai patiko pagrindinis personažas - Mauras Larėja. Jo istorija verčia susimąstyti, perkainoti tai, kas praeityje, ir mąstyti, ką galima pakeisti ateityje. Sužinojęs apie gimusią anūkę, pajuto nenumaldomą troškimą pravirkti. Mauras pakėlė akis į žvaigždes. Vaikai, kurie iškeliauja, ir vaikų vaikai, kurie atvyksta, - niekad nesibaigiantis ir nenuspėjamas gyvenimo ratas“. Gyvenimas pilnas netikėtumų ir laimės, tik mokėk laukti ir nenuleisti rankų, atlikti darbą su meile ir atsidavimu.
 2. Viktorija
  100%
  Įdomi knyga, netrūksta nuotykių, intrigų ir meilės.
 3. Rita
  100%
  Nenusaldintas meiles romanas. Autore meistriskai sukure senosios Ispanijos atmosfera.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...