20%
20%

Ranka, kuri tave maitina

The Hand That Feeds You

A. J. Rich

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 16)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002176749, EAN kodas: 9786094442544, ISBN kodas: 9786094442544, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2018-06-19, Formatas: 21,6x14,4x1,1, Knygyne: 14.59, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Agnė Sūnaitė

Ypatinga kaina 11,67 € Knygyne 14,59 €

Sutaupote 2,92 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kas jeigu žmogus, kurį myli, yra ne tas, kuo jį laikai?
Morganos gyvenimas tvarkingai sudėliotas – netrukus baigs teismo psichologijos studijas ir ruošis vestuvėms. Jos sužadėtinis Benetas – ne toks kaip kiti buvę vaikinai, atsidavęs ir rūpestingas vyras visapusiškai domisi ja kaip asmenybe. Morgana tuo mėgaujasi, tačiau netrukus pastebi, kad Benetas ne tik linkęs pernelyg ją savintis, bet ir negali pakęsti jos šunų, kurių namuose augina net tris – Pirėnų kalnų šunį ir du pitbulių mišrūnus.
Vieną dieną po paskaitų sugrįžusi namo Morgana patiria šoką. Pravėrus duris ją pasitinka krauju susitepę augintiniai... O miegamajame – kraupiai suniokotas mylimojo kūnas. Ką Benetas galėjo padaryti, kad šunys taip žiauriai su juo pasielgė?
Po įvykio vis dar sukrėsta ir kaltę jaučianti moteris ieško Beneto tėvų norėdama pranešti apie sūnaus mirtį, bet... negali jų rasti. Kaip ir jo paties buto Monrealyje. Pamažu aiškėja, kad Benetas – ne tas, kuo sakėsi esąs, ir Morgana ne vienintelė jo sužadėtinė, pakliuvusi į apgavysčių voratinklį... Beneto buvusios merginos viena po kitos paslaptingai žūva ir Morgana, norėdama išlikti gyva, privalo išsiaiškinti, kaip ji, patyrusi viktimologė, pati tapo apsimetėlio auka?

„Ranka, kuri tave maitina“ – įtraukiantis ir šiuolaikiškas psichologinis trileris, parašytas dviejų talentingų amerikiečių rašytojų Amy Hempel ir Jillės Ciment, pasivadinusių A. J. Rich. Kūrinys pelnytai atsidūrė skaitomiausių „The New York Times“ knygų sąraše, rekomenduojamas visiems, kuriems patiko Paulos Hawkins „Mergina traukiny“. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 16)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai įtraukiantis trileris. Perskaityti eina vienu prisėdimu. Apie moterį, kuri žino viską apie manipuliatorius nusikaltėlius ir pati pakimba ant šio jauko. Ir pabaiga knygos visiškai ne tokia kokios tikėtasi. Apie šunis, agresyvias jos veisles (susiję su nelaime) . Žodžiu perskaitykite, tai vasaros , atostogų trileris
 2. 100%
  Įdomi knyga, nebanalus siužetas
 3. 100%
  Labai patiko. Įtempto siužeto, prikaustantis dėmesį, nenuspėjamas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...