Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
22 cm
15 cm
-30%

Raudonoji karalienė

The Red Queen

Victoria Aveyard

Iš anglų k. vertė Rita Kaminskaitė,

408 p., kietas virš.,

22x15x3,4 cm,

Alma littera, 2015,

ISBN 9786090118153,

Prekės kodas 9786090118153.

Klubo kaina:
9,70
Knygyne:
13,85
Sutaupote:
4,15  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Agnė
 
siužetu kiek panaši į K. Cass "Atranka" - luomais, koks gyvenimas kiekviename luome skirtingas. Fantastikos elementais, kova už būvį panašu į "Bado žaidynes". Taigi knyga bus įdomi tiems, kam patinka veiksmas, kova už gyvenimą, vertybių persvarstymas, ką dėl ko paaukoti, meilės istorijos, išdavystė ir savęs paieškos..
Rasa
 
Perskaičiau ir aš ir mano penkiolikmetė dukra. Knyga tikrai verta 5 žvaigždučių. Fantastika, pasaka, truputį kitokia knyga, nei įprastos fantastinės. Verta dėmesio

Apie knygą

2015 metų laukiamiausia knyga, skirta „Divergentės“ ir „Bado žaidynių“ skaitytojams!

Maros pasaulis padalytas pagal kraują – raudonieji tarnauja sidabrinio kraujo kilmingiesiems, apdovanotiems antžmogiškomis galiomis. Mara yra raudonoji, gyvena skurdžiame kaimelyje vagiliaudama, kad pragyventų, kol lemties valia atsiduria sidabrinių karaliaus rūmuose. Valdovo, princų ir visų kilmingųjų dvariškių akivaizdoje ji atranda turinti ypatingų galių.

Norėdamas šitai nuslėpti, karalius priverčia Marą apsimesti kitados pamesta kilminga sidabrine ir paskelbia vieno iš savo sūnų sužadėtine. Norėdama išgelbėti namiškius nuo persekiojimo ir savo vaikiną nuo žūties mūšio lauke, ji sutinka apsimesti sidabrinių palikuone ir tapti princo Maveno sužadėtine. Mavenas neabejingas Marai, tačiau vyresnysis jo brolis, pirmasis princas Kalas, regis, irgi žavisi ja...

Mara ryžtasi pasinaudoti naująja savo padėtimi ir pagelbėti raudoniesiems išsivaduoti iš sidabrinių priespaudos. Neatsargus žingsnis gali baigtis mirtimi, nes šiame pavojingame žaidime lemiamas vaidmuo tenka išdavystei.

Septyniolikmetei Marai iš Polių kaimo atrodo, kad jos gyvenime negali būti jokių pokyčių. Vis dėlto likimo vingiai nenuspėjami: po netikėtos pažinties su paslaptingu vaikinu mergina atsiduria sidabrinių rūmuose tarp tų, kurių labiausiai nekenčia. Netrukus sužino, kad jai, nors ir ne kilmingajai, paklūsta ypatinga galia, kelianti grėsmę pačių sidabrinių viešpatavimui. Noromis nenoromis Mara įtraukiama į pavojingus žaidimus. Kas bus laimėtojas šiame keistame nuolatos kariaujančiame pasaulyje, padalytame pagal kraujo spalvą?
  
Goodreads CHOICE AWARDS 2015 išrinkta geriausia metų debiutine knyga.  
 

 

Apie Victoria Aveyard

Victoria Aveyard

Šiuo metu žinoma kaip ilgai laukto kūrinio „Raudonoji karalienė“ autorė iš JAV. Knyga sulaukė įspūdingų vertinimų. Kino kompanija Universal jau nusamdė vieną iš itin garsaus televizijos serialo scenaristų, Gennifer Hutchinson, kad ši istorija nukeliautų į kino teatrus. Jos kūryboje netrūksta veiksmo. Victoria Aveyard „Raudonąją karalienę“ parašė būdama vos 24 metų. Jos pačios mėgiamiausi žanrai – jaunimo literatūra, istorinės knygos, nuotykiai, apokalipsė – jei žmonės knygose mirs, ji jas pirks. Tikrai neveltui Raudonoji karalienė yra lyginama su knygomis „Bado žaidynės“  ir „Divergentė“.

Komentaras