19%
19%

Raupsuotoji II dalis

Trędowata

Helena Mniszek

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 35)

SKU: 000000000001105015, EAN kodas: 9789955383697, ISBN kodas: 9789955383697, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Lenkų, Originalo kalba: Lenkų, Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2009-11-01, Formatas: 14,8x24,2x2,7, Knygyne: 9.64, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: P. Jurgelevičius

Ypatinga kaina 7,81 € Knygyne 9,64 €

Sutaupote 1,83 € (19%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

1909 metais išleistame lenkų rašytojos Helenos Mniszek (1878-1943) romane „Raupsuotoji" pasakojama dramatiška meilės istorija. Jaunutė paprasto dvarininko dukra Stefanija, nusivylusi buvusiu sužadėtiniu, mokytojauja didikų dvare. Ten ji sutinka senojo pono anūką - ambicingą giminės turtų paveldėtoją Valdemarą, kadaise garsėjusį audringu gyvenimu. Kaip pasisuks Stefanijos likimas...?

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 35)
TOP komentarai
 1. 100%
  Helena Mniszek - "Raupsuotoji 2 dalis". Jei pirma dalis buvo kiek lėtoka ir pasyvesnė, šioji išmuša iš vėžių sukeliamų emocijų gausa. Va čia tai knyga apie meilę... Apie jokių barjerų nebuvimą, apie visišką dvasios stiprybę, tyrumą ir pasipriešinimą visam pasauliui. Apie ką istorija, nesikartosiu, paskaitykite pirmos dalies įrašą. Bet ši "dvilogija" man viena kokybiškiausių kada skaitytų meilės istorijų. Pabaiga visiškai netikėta , nors šį bei tą nujaučiau (nors ir tai tik jau prieš baigiantis knygai), bet, kad šitaip... Kažkas nuostabaus... Šias knygas pasirinkau skaityti iš sesers kuklios bibliotekelės, kadangi pas ją atostogavau. Sesuo pažadėjo , kad verksiu. Mama skaitė pas ją atostogaudama anksčiau, taip pat pagrasino, kad verksiu, lyg to nedaryti būtų nuodėmė. Dar pasijuokiau , kad jos dvi jautruolės, kad manęs jau tikrai negraudins jokios ten nepasiekiamos meilės seilės, ir ką gi... Tenka gėdingai pripažinti ir atsiprašyti jų už šiokią tokią pašaipą, nes baigdama skaityti antrąją dalį porą skyrių prieš jau sėkmingai ašaras valiausi, iki paskutinio knygos žodžio. Tiesiog wow! Man asmeniškai sukėlė tokį emocijų antplūdį, kad prisiekiu, porą kart tikrai sukūkčiojau, ne tik leidau ašaroms tyliai riedėti skruostais. Pasikartosiu, bet nežinau kaip kitaip įvardyti tokia jausmingą istorija, bet be galo graži knyga... Abi iš tiesų gražios, bet antroje visko šiek tiek daugiau. Pirmoji gal tas vyksmas, perėjimas į meilę labiau akcentuojamas, antroji tai žūtbūtinė kova už teisę mylėti. Kartais tikrai reikia kažko švelnaus mūsų gyvenime, tad kai šito norėsis ir jums, čiupkit šias knygas. Pažadu, knygos pabaiga taip pat nenuspėjamai kitokia, nei esame pratę, bet labai stipri. Gal net pamokanti, primenanti labai svarbias gyvenimo vertybes. Baigus skaityti tikrai norisi šį bei tą apmąstyti ir iš savo gyvenimo peripetijų.
 2. 100%
  Labai patiko. Tik gaila, kad pabaiga liūdna.
 3. 100%
  Labai graži meilės istorija.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...