40%
40%

Regis, man ne viskas gerai

ISBN kodas: 9786090307526, EAN kodas: 9786090307526

Sorrow and bliss

Meg Mason

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 8)

EAN kodas: 9786090307526, SKU: 000000000002188617, ISBN kodas: 9786090307526, Puslapių skaičius: 352, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2021-12-20, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Formatas: 21x14,5x2,6, Knygyne: 17.19, Vertėjas: Ieva Sidaravičiūtė, Leidykla: UAB Svajonių knygos

Ypatinga kaina
10,32 €
Knygyne
17,19 €

Sutaupote 6,87 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Taip, tai meilės romanas, bet labai žemiškas ir tikras. Modernus pasakojimas apie meilę ir gyvenimo džiaugsmą trikdančią ligą, komiškas ir graudžias situacijas. Autorė itin talentingai kuria ryškius personažų portretus, laisvai ir nevengdama aštraus sąmojo vaizduoja įvairialypius viduriniosios klasės šeimos tarpusavio santykius, subtilius jų niuansus, konfliktus ir atspalvius. Šmaikščiai ir sumaniai papasakota skaudi istorija.“ – Books+Publishing

Marta jaučia, kad jai ne viskas gerai, bet niekaip nesupranta kodėl. Kadaise ji planavo parašyti romaną, bet dienas leidžia neišlįsdama iš po stalo. Jos vyrui Patrikui atrodo, kad nerimauti nėra ko. Tačiau, nepaisant nebesuskaičiuojamų susitikimų su gydytojais, išbandytų vaistų ir terapijos būdų, Marta žino – jai ne viskas gerai. 
Septyniolikos jos galvoje sprogo bomba ir kažkas pasikeitė. Prieš ištekėdama Marta Patrikui prisipažino nenorinti vaikų. Patrikas sutinka, nes jam rūpi viena – kad Marta būtų laiminga. Tačiau ji nyksta, o talentą manipuliuoti žodžiais prisimena tik tuomet, kai aštriai atsikerta į artimųjų bandymus padėti.
Martai ne viskas gerai, o Patrikas  nebeturi jėgų. Ji laukiama tik vaikystės namuose, kuriuose gyvenimais žongliruoja mažai kūrusi (ir daug gėrusi) skulptorė motina, garsus (niekada nepublikuotas) poetas tėvas ir žiojintis plyšys ten, kur Marta įpratusi jausti seserį. 
Marta žino, kad jai ne viskas gerai ir, dievaži, nenutuokia nei kas, nei kodėl, tačiau tai nereiškia, kad jos istorija jau pasibaigė.

„Energija trykštantis debiutas, jautriai ir įžvalgiai vaizduojantis pastangas pasitaisyti, net jei tai reiškia, kad teks „pradėti nuo nulio“.“ – The Guardian

„Regis, man ne viskas gerai“ pasižymi aštriu humoru ir ypatingu nuoširdumu... Savo istoriją Marta pasakoja tiesmukai, šmaikščiai ir skaudžiai atvirai.“ – Booklist

„Knyga tiesiog puiki. Žvėriškai atviras, itin sąmojingas, bendražmogiškas pasakojimas.“ – Alison Bell
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga tikrai labai gera.
  Skaudi tema, pateikiama šmaikščiai, tad knygą skaitant, labiau norėjosi kvatoti, nei verkti :).
  Žinoma ne viskas buvo tik juokinga, kartais Martos (pagrindinės veikėjos) artimųjų elgesys, taip sunervindavo, jog norėjosi siautėti ir apmėtyti juos daiktais, kaip, kad Marta siautėjo knygoje.
  Aš, kaip mama, labiausiai graudinausi, dėl Martos slapto troškimo susilaukti vaikelio
 2. 100%
  Skaudi, jautri, bet tikrai reikalinga knyga. Būtent tokia man pasirodė ši Meg Mason istorija. Skaitant šia istoriją buvo galima visai nesunkiai suvokti, jog pasakojama apie nelengvus išgyvenimus, kuriuos Martai teko patirti. Tačiau nepaisant to ji neprarado savo humoro jausmo, kuris čia labai puikiai tiko. Šioje knygoje mane labiausiai gniuždė Martos artimųjų abejingumas. Moteriai ryškiai reikia pagalbos, o jie tiesiog paprasčiausiai į tai numojo ranka.. Juk šitaip gyventi išties lengviau, tiesa?
  Be proto džiaugiuosi autorės sprendimu parašyti knygą būtent tokia tema. Skaitydama šią istoriją suvokiau ir taip gana liūdną bei skaudžią tiesą, tačiau žmonės vis dar nėra linkę garsiai kalbėti apie psichikos sutrikimus. Tai nėra gėdinga. Mano akimis yra gėdinga bijoti bei numoti i viską ranka. Tikrai svarbu, jog tokiems žmonėms būtų suteikiama pagalba, kurios jie nusipelnė.
 3. 100%
  Man patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...