Reiki. Prisilietimo paslaptys

ISBN kodas: 9786098050165, EAN kodas: 9786098050165

Olga Potiomkina

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002135727, ISBN kodas: 9786098050165, EAN kodas: 9786098050165, Puslapių skaičius: 320, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Rusų, Leidimo metai: 2011-01-01, Formatas: 21,5x15x2,7, Leidykla: Mijalba UAB

Ypatinga kaina
9,20 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Knygos „Reiki – prisilietimo paslaptis“ autorė Olga Potiomkina gimė Leningrade, baigė Leningrado universiteto chemijos fakultetą, maždaug penkiolika metų dirbo mokslinių tyrimų institutuose, tarp jų ir Talino eksperimentinės medicinos institute. Mokslininkės patirtis ir domėjimasis tuo, kas dar nepažinta, paskatino ją imtis jogos ir Reiki. Tapusi meistre, Olga Potiomkina Taline įkūrė Reiki mokyklą, kurioje suteikė iniciacijas beveik tūkstančiui žmonių. „Reiki – tai metodas, kurį galima drąsiai pavadinti ateities gydymo technologija“, – yra įsitikinusi Olga Potiomkina. Knygą „Reiki – prisilietimo paslaptis“ galima vadinti vienu iš geriausių Reiki vadovėlių, joje skaitytojas ras atsakymus į klausimus, susijusius su Reiki poveikio mechanizmu, to poveikio reikšme sveikatai, erdvei ir likimui. Olga Potiomkina įkūrė netradicinę Reiki liniją Mercar, yra Mercar meistrė. Šioje knygoje ji pateikia išsamų Reiki apibūdinimą, atskleidžia, paaiškina ir tokias šio metodo gilumines slaptis, kurių tradicinės Reiki linijos meistrai neatskleidžia. Analizuodama skirtumą tarp tradicinių ir netradicinių Reiki linijų, autorė įtikinamai parodo, kad principinio skirtumo tarp jų nėra, nes Reiki metodo pagrindas – tas pats mechanizmas, leidžiantis universaliąją Visatos energiją perduoti per energijos kanalą, per gydovą. Skaitytojams prieš akis atsiskleidžia už įprasto pažinimo ribų esantis stebuklingas pasaulis, ši knyga jiems leidžia prisiliesti prie būties paslapčių, sužinoti, kokia paprasta ir viską aprėpianti yra Reiki galia, kaip ji padeda išspręsti bet kurią, net pačią sudėtingiausią mūsų gyvenimo situaciją ir problemą.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 100%
    Išsamus Reiki metodo vadovas, lengva ir malonu skaityti, labai patiko Olgos Potiomkinos išdėstymo stilius, yra visko po truputį, ir istorijos ir parodyta praktinių elementų.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...