Nauja
Nauja

Robotikos rinkinys KOSMOS Sensors Alive (EN)

ISBN kodas: 814743013520, EAN kodas: 814743013520

Nėra Autoriaus

ISBN kodas: 814743013520, EAN kodas: 814743013520, SKU: 000000000005207951, Viršelio tipas: Kita, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-05-04, Formatas: 29x37x8, Leidykla: KOSMOS

Ypatinga kaina
107,10 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Robotikos rinkinys KOSMOS Sensors Alive (EN)


Atskleiskite abstrakčiuosius fizikos reiškinius, tokius kaip šviesa, garsas ir šiluma – naudodamiesi šia itin modernia, žaisminga fizikos laboratorija.


Šio mokslinio rinkinio esmė yra programomis pagrįstas vaizdo žaidimas, kuriame naudojate realaus pasaulio duomenis, kuriuos renkate iš savo aplinkos, kad sukurtumėte įvairias būtybes. Kurkite, žaiskite su savo veikėjais ir rūpinkitės jais. Laboratorijoje vaikai taps it mokslininkai, naudojantys rodmenis, kurie per bazinę stotį perkeliami į žaidimą. Duomenys nulems skirtingus požymius, kuriuos turės jūsų biologiškai modifikuoti veikėjai. Pavyzdžiui, jei matuojate žemą temperatūrą, sukurta būtybė turės ilgus plaukus. Jei temperatūra aukšta, veikėjo oda bus suragėjusi kaip driežo. Kai šviesos jutiklis užfiksuos silpną apšvietimą, jūsų veikėjas gausis su didžiulėmis akimis geriau matantis tamsoje, o aukšto garso lygio rodmuo sukurs būtybę mažomis ausimis. Toliau naudokite jutiklius, kad gautumėte duomenis, leidžiančius jums rūpintis savo būtybėmis, maitinti juos, žaisti su jais, kurti jiems buveines ir generuoti daugiau būtybių. Įgysite patirties matuodami šviesos lygį, garsumą ir temperatūrą naudodami tris jutiklinius lizdus ir sužinosite apie šviesos, garso ir šilumos fiziką. Fizikos mokymasis - smagus, kai matai eksperimentų rezultatus.

  • Rinkinį sudaro trys jutiklių blokai, bazinė stotis, programėlė.
  • Reikalingas planšetinis kompiuteris arba išmanusis telefonas, kuriame veikia naujausios „iOS“ arba „Android“ versijos.
  • Rekomenduojamas amžius nuo 8 metų.
  • Kalba: anglų.


DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Smulkios dalys - pavojus užspringti.  Rekomenduojamas amžius nurodytas ant pakuotės. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...