20%
20%
Nauja
Nauja

Rožių dvaras

Irena Buivydaitė

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 25)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090135549, ISBN kodas: 9786090135549, SKU: 000000000001111654, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 384, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2019-01-18, Formatas: 19,8x12,5x3,3, Knygyne: 13.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 11,19 €
Knygyne 13,99 €

Sutaupote 2,80 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Staiga mirus turtingam verslininkui Leonui, našlė Hera lieka didžiuliame šiuolaikiniame dvare viena, prislėgta netekties ir... staiga išaiškėjusių kruopščiai saugotų mylimo vyro paslapčių, apie kurias nė neįtarė. Pasirodo, kad jų verslo imperija bankrutuoja, beveik visas nekilnojamasis turtas įkeistas bankui už skolas, moteriai likusi tik nedidelė dvaro dalis. Visa kita parduodama. Hera tūno nebemielame būste, triūsia savo išpuoselėtame rožyne ir, tūždama ant viso pasaulio, stebi naujuosius kaimynus, įsibrovusius į jos su tokia meile kurtus namus. Visos naujakurių pastangos susidraugauti atsitrenkia kaip į sieną. Kiekviena atsikėlusi šeima – tai nauja istorija, nauja drama, kurios nejučia įtraukia ir Herą, priversdamos permąstyti ankstesnes nuostatas, perkainoti vertybes.
Irena Buivydaitė – tokių skaitytojų pamiltų romanų kaip „Tikros ir netikros seserys“, „Kitapus veidrodžio“ ir „Nebaigta kalnų sakmė“ autorė. „Rožių dvaras“ – jau tryliktoji jos knyga. LATGA duomenimis, I. Buivydaitės knygos yra vienos iš skaitomiausių Lietuvos bibliotekose. Daugiau apie šią autorę sužinosite: https://irena-buivydaite.000webhostapp.com/
Dvi dienas nuo ryto iki vėlyvo vakaro gyvenau „Rožių dvare“, kur laikas bėgo daug greičiau. Pamilau jo herojus ir jie visi man tapo labai artimi. Tai labai šiuolaikiška knyga, gyva, tikra, gerai suvarstyta, ištisas Lietuvos gyvenimo ir visuomenės kaleidoskopas!
Jolita Herlyn, populiarų romanų autorė
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 25)
TOP komentarai
 1. Daina
  100%
  Mano pirma skaityta šios autorės knyga. Sužavėjo. Skaitėsi lengvai, siužetas neištemptas.
 2. Laima
  100%
  Puiki knyga skaityti po sunkios darbo dienos.
 3. Ineta
  100%
  Šiai knygai puikiai tinka posakis: ,,nespręsk apie knygą iš viršelio" :) Viršelis labai nepatiko, bet nepaisant to mėgstamos autorės knygą įsigijau ir labai tuo džiaugiuosi.
  Puiki knyga, jau buvau pasiilgusi lengvos, šiltos istorijos. Siužetas lyg ir niekuo neypatingas, tačiau autorė turi talentą sukurti labai įdomius ir išbaigtus personažus su kuriais labai lengvai susigyveni ir pradedi jaudintis už juos.
  Puikiai praleistas laikas skaitant šią knygą, rekomenduoju:)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...