19%
19%

Rubinė. Ciklo "Meilė keliauja laiku" 1-oji knyga

Rubinrot

Kerstin Gier

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 93)

SKU: 000000000001108695, EAN kodas: 9789955389347, ISBN kodas: 9789955389347, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Originalo kalba: Vokiečių, Puslapių skaičius: 312, Leidimo metai: 2011-02-01, Formatas: 14,8x22x2,8, Knygyne: 10.54, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Birutė Lipavičienė

Ypatinga kaina 8,54 € Knygyne 10,54 €

Sutaupote 2,00 € (19%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

 

Nekontroliuojamos kelionės laiku simptomai paprastai pasireiškia prieš kelias minutes, kartais valandas arba net dienas galvos svaiguliu, skrandžio negalavimais arba silpnumu kojose. Daugelis paveldėjusiųjų geną pasakoja ir apie migreną primenančius galvos skausmus.

Pirmasis persikėlimas laiku, dar vadinamas įšventinimu, vyksta, kai geno turėtojas sulaukia 16-17 metų.

Kerstin Gier „Rubinė“ – pirmoji trilogijos Meilė keliauja laiku knyga.

„Rubinė“ – tai nuotaikingas, nuotykių kupinas pasakojimas apie šešiolikmetę Gvendoliną Šepard. Gvenė gyvena dideliame name su krūva giminaičių: elegantiška ir protinga pussesere Šarlote, kuri nuo mažumės rengiama nepaprastai ateičiai, nes, visų manymu, yra paveldėjusi kelionių laiku geną; mama, broliuku ir sesute; arogantiška močiute ir teta. O Gvenė mato ir moka šnekėtis su vaiduokliais bei lietvamzdžių chimeromis, tik niekam apie tai neprasitaria.

Vieną dieną Gvenei netikėtai nudiegia skrandį, suima blogulys, susvaigsta galva ir mergaitė atsiduria praeityje, prie savo namų durų nežinia kelintame amžiuje. Tada giminaičiai supranta tai, ką skaitytojas jau numatė iš anksto: kelionių laiku geną paveldėjo ne Šarlotė, o Gvenė.

Išaiškėjus tiesai, įvykiai ima plėtotis nepaprastu greičiu. Įžeista Šarlotė mėgina kaišioti pusseserei pagalius į ratus. Gvenė nestokoja įžvalgumo, bet yra jautri ir švelni. Gvenės tikslas – per keliones laiku išsiaiškinti šeimos paslaptį. Į praeitį ją lydi tipiškas šiuolaikinis gražuoliukas ir moksliukas Gideonas (jis, kaip ir Šarlotė, buvo rengiamas misijai nuo pat mažumės). Gvenė susižavi jo žaliomis akimis, jausmai įsiliepsnoja, bet ar ilgai jie tvers? Gideonas – tikras šelmis, linkęs pasižvalgyti į gražias merginas, be to, Gvenę erzina jo begalinis pasipūtimas.

Mergaitei neduoda ramybės daugybė klausimų, susijusių su jos šeima, ir ji žūtbūt pasiryžta juos išsiaiškinti. Tačiau kelionės laiku yra pavojingos. Per vieną jų Gvenė susiduria su paslaptinguoju grafu de Sen Žermenu ir jis įsiskverbia į jos mintis.

Kerstin Gier „Rubinė“ – tai įtraukiantis romanas, kupinas įtampos, tačiau drauge ir leidžiantis atsipalaiduoti. Pasakojimas teka sklandžiai, nestokoja išmonės ir linksmumo.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 93)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko, skirčiau prie jaunimo literatūros, bet skaitėsi labai lengvai ir smagiai
 2. 100%
  Lengvas paugliskas romanas,visos sios trilogijos dalys skaitosi lengvai ir ydomiai,filmas visiskai kitoks.
 3. 100%
  Labai idomus knygu ciklas
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...