Rugsėjo MĖNESIO PASIŪLYMAS: Allison Pataki „Sisi. Vienišoji imperatorienė“

Visą rugsėjo mėnesį šiai knygai galioja speciali Knygų klubo kaina + NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje!

 Varžovams ir kritikams Sisi įrodė, kad nebėra toji naivi ir atviraširdė penkiolikmetė, kurią aistringai pamilo imperatorius Pranciškus Juozapas. Ji – kronprinco motina, tautos ir imperatoriaus mylima veikli moteris, galiausiai ir savo pačios gyvenimo valdovė.”

Už austrų imperatoriaus Pranciškaus Juozapo ištekėjusi Elžbieta, meiliai vadinama Sisi, pavergia žmonių širdis ir tampa jų „pasakų karaliene“. Vis dėlto po žaviu įvaizdžiu slypi kur kas sudėtingesnė asmenybė. Sisi, varžoma griežto protokolo ir nevykusios santuokos saitų, vis labiau nerimsta. Laisvos sielos klajoklė nusiraminimą randa dvare prie Budapešto, čia ją savo vizitais džiugina įspūdingasis vengrų valstybės veikėjas grafas Andrašis, kurį ji kadaise įsimylėjo. Dėl tragiškų naujienų Sisi tenka palikti jaukią priebėgą ir grįžti į sostinę, kur šešėliuose tyko grėsminga lemtis. Išgyvendama meilę ir netektį Sisi grumiasi su prieštaringais jausmais: išsaugoti šeimą ar sprukti, byrant dusinančiai santuokai ir kylant nerimui dėl Pirmojo pasaulinio karo?

Devyniolikto amžiaus vidurio Vienoje, kur valstybės valdymo reikalams skirtose menėse ir miegamuosiuose ne vien skamba valsai ir liejasi šampanas, bet ir verda pagundos, konkurencija, kruvinos intrigos, Sisi susiduria su daugybe naujų ir netikėtų pavojų bei varžovų.”

Plačiau apie knygą skaitykite čia >>

Kraunama...