Nauja
Nauja
-10% su kodu: RUDUO

Rūpinuosi mūsų planeta! Veiklos knyga

ISBN kodas: 9786090150306, EAN kodas: 9786090150306

Happy, Healthy Planet

Nėra Autoriaus

ISBN kodas: 9786090150306, EAN kodas: 9786090150306, SKU: 000000000001113619, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 48, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Spalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-08-01, Formatas: 28x21,5x3, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Indrė Ivanauskaitė-Vindašiuvienė

Ypatinga kaina
7,21 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Vaikams nuo 5 metų


Mūsų planeta – tokia didelė ir nepaprasta.

Planeta gera mums, ji – mūsų namai.

Ir mes turime pasistengti būti jai geri.

O tu niekad nesi per jaunas prisidėti prie pokyčių!


Ši knyga padės tau daugiau sužinoti apie planetą ir aplinkosaugą. Joje rasi smagių užduočių ir puikių patarimų, kaip gali prisidėti prie veiklos, kad mūsų visų namai – Žemė – būtų švaresni ir mums juose būtų gera gyventi.

Skaitydamas knygą ir atlikdamas užduotėles sužinosi, kaip gali tausoti energiją ir gamtos išteklius, prisidėti prie gyvūnų išsaugojimo ir nuveikti kitų šaunių dalykų. Net maži kasdieniai žingsneliai gali nuvesti prie didelių pokyčių!

Knygoje rasi mielas su užduotimis susijusias tatuiruotes, kuriomis galėsi pasipuošti!


„Rūpinuosi mūsų planeta! Veiklos knyga apie aplinkosaugą su tatuiruotėmis“:

padeda suvokti, kad rūpindamiesi planeta rūpinamės ir savimi;

skatina gyventi tvariai;

skatina pasitikėti savo jėgomis ir būti aktyviam, pilietiškam;

pateikia praktiškų ir nesudėtingų patarimų, kaip gyventi ekologiškai;

siūlo daug smagių užduotėlių, padedančių įsisavinti aplinkai naudingas veiklas.


Knygoje praktiškai ir pozityviai aptariami vietinės ir pasaulinės reikšmės ekologijos klausimai, viskas glaudžiai susiejama su gyvenimiška vaikų patirtimi.

Tėvai yra pirmieji ir svarbiausi savo vaiko mokytojai, klojant pamatus jo sėkmingai ateičiai. Ši veiklos knyga padės tėvams sužadinti įgimtą vaiko smalsumą ir pradėti jo ankstyvojo ugdymosi kelionę. Knyga taip pat padės vaikui pasiruošti mokyklai ir gyvenimui, sutelkiant dėmesį į pamatines – raštingumo ir mokėjimo skaičiuoti, bei platesnes – gyvenimo įgūdžių bei emocinio intelekto, ugdymosi sritis.


Mielos, knygos veiklas atspindinčios tatuiruotės ir draugiškas per visą knygelę lydintis personažas paskatins vaikus įsitraukti ir giliau patyrinėti pateiktas temas.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...