Nauja
Nauja
-10% su kodu: RUDUO

Rūpinuosi savimi! Veiklos knyga

ISBN kodas: 9786090150290, EAN kodas: 9786090150290

Happy, Healty Me!

Nėra Autoriaus

ISBN kodas: 9786090150290, EAN kodas: 9786090150290, SKU: 000000000001113618, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 48, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Spalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-08-01, Formatas: 28x21,5x3, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Indrė Ivanauskaitė-Vindašiuvienė

Ypatinga kaina
7,21 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Vaikams nuo 5 metų


Pažvelk į veidrodį. Tu esi nuostabus! 

Turi kūną, kuris gali judėti, ir smegenis, kurios kupinos nuostabių minčių. O tavo širdis pilna jausmų, kurie tave prajuokina, pravirkdo ir verčia daryti dar begalę kitų dalykų. 

Visa tai nepaprasta, tam, kad būtum sveikas ir jaustumeisi gerai, turi šiek tiek pasistengti. Tai padaryti tau padės ši smagių užduočių ir puikių patarimų kupina knyga.

Skaitydamas ją ir atlikdamas užduotėles geriau pažinsi save – savo kūną ir mintis. Sužinosi, ką reiškia gyventi sveikai, kaip susidoroti su slogiais jausmais ir kaip gerai sutarti su savimi bei kitais.

Knygoje rasi mielas su užduotimis susijusias tatuiruotes, kuriomis galėsi pasipuošti!

Knyga paremta holistiniu požiūriu į fizinę, psichinę ir emocinę sveikatą.


„Rūpinuosi savimi! Veiklos knyga“:

paremta holistiniu požiūriu į fizinę, psichinę ir emocinę sveikatą;

skatina gyventi sveikai;

padeda formuoti sveiką rutiną;

pateikia daug praktiškų patarimų, kaip nurimti ir pasijusti geriau;

padeda pažinti save, savo jausmus ir poreikius;

siūlo daug smagių užduotėlių, lavinančių įvairius įgūdžius, plečiančių žinias ir  skatinančių mąstyti.  


Tėvai yra pirmieji ir svarbiausi savo vaiko mokytojai, klojant pamatus jo sėkmingai ateičiai. Ši veiklos knyga padės tėvams sužadinti įgimtą vaiko smalsumą ir pradėti jo ankstyvojo ugdymosi kelionę. Knyga taip pat padės vaikui pasiruošti mokyklai ir gyvenimui, sutelkiant dėmesį į pamatines – raštingumo ir mokėjimo skaičiuoti, bei platesnes – gyvenimo įgūdžių bei emocinio intelekto, ugdymosi sritis.


Mielos, knygos veiklas atspindinčios tatuiruotės ir draugiškas per visą knygelę lydintis personažas paskatins vaikus įsitraukti ir giliau patyrinėti pateiktas temas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...