20%
20%

Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas

Rūta Janulevičienė

SKU: 000000000002180816, EAN kodas: 9786094752070, ISBN kodas: 9786094752070, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 111, Leidimo metai: 2019-04-24, Formatas: 21,5x15,5x1, Knygyne: 21.39, Leidykla: Rūta Janulevičienė

Ypatinga kaina 17,11 € Knygyne 21,39 €

Sutaupote 4,28 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Reiki – kūno ir dvasios tobulėjimo metodas, skirtas stresui įveikti, sveikatai, ramybei, saugumo ir klestėjimo jausmui susigrąžinti. Tai universalus ir labai švelnus geros savijautos atgavimo būdas, skirtas atkurti visų žmogaus sistemų pusiausvyrai bei viso organizmo vidinę harmonijai, yra prieinamas visiems. Šį terapijos metodą rekomenduojama išmokti, baigiant pirmosios pakopos Reiki Mercar mokymus, motinoms ir tėvams, auginantiems mažus vaikus ar paauglius, ar tiems, kas slaugo senolius. Tai suteikia gebėjimą pasirūpinti ne tik savimi, bet ir savo vaiku, savo artimaisiais. Jeigu motina skleidžia Reiki energiją, kūdikiai ir pradedantys vaikščioti vaikai greičiau nusiramina, greičiau užmiega, mažiau verkia, būna mažiau įnoringi, panaši būna ir ligonių reakcija.

Ruta Reiki Mercar Reiki praktinis vadovas sukurtas, remiantis mokslinės literatūros analize, Reiki Mercar praktikų ir klientų atsiliepimais ir potyriais, apie kuriuos galėsite perskaityti šioje knygoje. Taip pat svarbi buvo asmeninė praktika: Reiki gydymas ir mokymas (8 metai), darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (6 metai).

Reiki metodo pagrindas  - tai universalios Visatos energijos perdavimas per kanalą, per Reiki gydovą, klientui, ji skirta kūno ir psichikos funkcijoms hormonizuoti.

Reiki Mercar praktikai vadovaujasi 7 taisyklėmis:

Reiki suteikia sveikatą, laimę ir saugumą.
Tik šiandien – nesirūpinsiu.
Tik šiandien – nepyksiu.
Gerbsiu tėvus, mokytojus ir vyresniuosius.
Sąžiningai užsidirbsiu pragyvenimui.
Būsiu dėkingas gyvenimui, savo protėviams, tėvams ir mokytojams.

Būsiu geranoriškas ir geras savo artimui ir visiems gyviems padarams bei gamtai.
Prieš 22 metus patirta klinikinė mirtis ir domėjimasis metafizika paskatino gilintis į Rytų mediciną. Ekstrasensoriniai gebėjimai, atsiradę po jos, privertė judėti į priekį, įveikti patirtos traumos sukeltą skausmą ir pažinti save. Svarbiausia, leido pervertinti gyvenimo vertybes iš naujo ir suprasti, kad buvau sugrąžinta čia tam, kad padėčiau ir tarnaučiau šalia esantiems žmonėms.

Kas man yra Reiki? Reiki – tai meilės energija, kuri suteikia sveikatą, emocinę bei dvasinę pusiausvyrą. Tai kelias į dvasinį nušvitimą. Šiuo dvasiniu keliu einu daugiau nei 20 metų, esu netradicinės Reiki mokyklos atstovė, Olgos Patiomkinos mokinė, tęsianti jos darbą Lietuvoje.

Kaip kilo mintis parašyti šį praktinį vadovą? Tai, kad šis praktinis vadovas yra Jūsų rankose, lėmė Reiki Mercar praktikų išreikštas didžiulis noras ir prašymas pasidalinti Reiki meno žiniomis su plačiąja visuomene, be to, daug subtilios ir aktyvinančios informacijos praktikai sužino Ruta Reiki Mercar įvairių pakopų mokymų ir praktinių seminarų, kuriuos vedu kas mėnesį, metu. Reiki gydymo menas ypatingas tuo, kad Reiki energija perduodama iš Reiki Mercar Meistro Mokytojo praktikui iniciacijos/suderinimo metu, bet neįgyjama per praktiką.  

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...