20%
20%

RYŠYS SU DIEVU. Penkiasdešimt metų vergystėje

Suzan Cartagena

SKU: 000000000002180638, EAN kodas: 9786099608501, ISBN kodas: 9786099608501, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 112, Leidimo metai: 2019-04-15, Formatas: 21,6x14x1, Knygyne: 15.99, Leidykla: Maloni banga

Ypatinga kaina 12,79 € Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,20 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Tėvas yra ūkininkas, vynuogyno savininkas. Jis pasirūpina viskuo, ko reikia, kad jo augalai būtų sveiki ir vaisingi. Jis įdirba žemę, sodina sėklas, laisto augalus, juos tręšia, rūpinasi šakelėmis. Augalai neprižiūri patys savęs. Jie atsiliepia į ūkininko rūpestį", rašo Suzan Cartagena.
„Mano krikščionybė galų gale nuvedė mane į tokią neviltį, kad priėjau išvados ‒ arba visa ta Dievo koncepcija yra melas, arba kažkas yra negerai su tuo, kaip aš tikiu. Aš grįžau prie pačių savo tikėjimo šaknų ir pradėjau uždavinėti klausimus. Kodėl aš tikiu tuo, kuo tikiu? 
Atrodo, kad savo tikėjimo gyvenime nesustodami bėgame ant bėgimo takelio – vargstame, bet taip ir nepasiekiame norimo tikslo, todėl esame tokie nusivylę, sudirgę ir išvargę.
Supratę, kas yra Dievo malonė, kokia jos paskirtis, nulipsite nuo savo bėgimo takelio. Aš pradėjau gauti atsakymus, kurie tai, ką jau žinojau, suvienijo į galingą visumą, ir tai pradėjo išlaisvinti mane!“, pasakoja knygos autorė. 
Jeigu jūsų krikščioniškame gyvenime trūksta prasmės suvokimo, pasimėgavimo ir džiaugsmo gyvenimu - ši knyga skirta Jums!
Suzan ir MIckey Cartagena (A.Wommack Biblijos koledžo “Charis” absolventai) sukūrė mokymosi programą „Tapatybės ieškantys krikščionys“, kuri gimė iš apreiškimų, sudėtingose gyvenimo aplinkybėse ieškant vertės atstatymo bei priėmimo Dieve. Jų regėjimas – parengti tuos, kurie parengs kitus. Jie intensyviai keliauja po pasaulį, vesdami seminarus, kuriuose su krikščionio tapatybe supažindina pastorius, bažnyčių vadovus, Biblijos mokyklų studentus.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...