20%
20%
Nauja
Nauja

Ryšys su vaiku

The Connected Child

David R. Cross, Karyn Brand Purvis, Wendy Lyons Sunshine

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002181829, EAN kodas: 9785415025725, ISBN kodas: 9785415025725, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 304, Leidimo metai: 2019-10-09, Formatas: 21,6x14,4x2,7, Knygyne: 18.99, Leidykla: Leidykla Vaga UAB , Vertėjas: Justė Povlaitienė

Ypatinga kaina 15,19 € Knygyne 18,99 €

Sutaupote 3,80 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Knyga padėjo kitaip pažvelgti į mūsų vaiką ir pamatyti gyvenimą iš jo perspektyvos. Gavome naudingų patarimų, kaip elgtis skirtingose sudėtingose situacijose. Dabar geriau suprantame, kaip vaikystėje patirta trauma lemia vaiko elgesį. Tai padeda mums daug ramiau reaguoti ir lengviau eiti žingsnis žingsnin su vaiku. 

Romanas ir Julija Gaiduk, įtėviai ir globėjai

Šioje knygoje pateikiama ne tik naujausių mokslinių tyrimų duomenimis grįstų žinių, padėsiančių geriau suprasti savo atžalas, bet ir gausybė praktinių patarimų, kaip auginti vaikus, kurti ir palaikyti tvirtą ryšį su jais, kaip suprasti, kas slypi už vaiko elgesio. Ji  kupina vilties, kad meile ir globa paremtas ryšys padės kiekvieno vaiko gyvenimo žaizdoms gyti.

Tai privalomas skaitinys visiems, kurie yra įvaikinę ar globoja vaikus. Knyga bus naudinga ir savo biologinius vaikus auginantiems tėvams bei su vaikais dirbantiems specialistams.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Labai ilgai ir sunkiai skaityta knyga. Ne todėl, kad būtų prasta, gal tik skaičiau ne laiku. Tai viena iš tų knygų, kurios padeda ieškoti metodų, kai pačiam ne visada pavyksta atrasti sprendimus. Ši knyga tikrai puiki, viena iš geresnių. Tiesa, ji labiau skirta tėvams su įvaikintais vaikais, gal todėl man daug kas buvo nevisai aktualu, tačiau labai įdomu susipažinti. Tikrai rimta informacija, rekomenduočiau visiems, susiduriantiems su sunkumais įvaikinus vaikutį, nes pateikta informacija padeda daryti didelius darbus ir stebuklus. Tikiu šios knygos kompetencija. Kita vertus, radau nemažai puikių patarimų, kuriuos galima pritaikyti ir savo vaikams, tad džiaugiuosi ją perskaičiusi. Tai visiškai į vaiko pozityvią psichologiją ir asmeninę gerovę orientuota knyga. Paskaityti tikrai verta, viena šviesesnių skaitytų knygų šia tema.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...