40%
40%

Rytoj vėl patekės saulė

Inga Juodkūnė

Vertinimas nėra galimas:
77% of 100
(įvertinimai 15)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090136881, ISBN kodas: 9786090136881, SKU: 000000000001111797, Puslapių skaičius: 312, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-05-01, Formatas: 21,3x14,3x2,7, Knygyne: 10.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 6,59 € Knygyne 10,99 €

Sutaupote 4,40 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Inga Juodkūnėpsichologė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė, tinklaraščio www.atspirtiestaskas.lt autorė. Debiutiniame romane „Rytoj vėl patekės saulė“, remdamasi asmenine patirtimi, ji aprašė vidinę žmogaus kovą su depresija, siekį ir užsispyrimą gyventi kiekvieną akimirką renkantis būti, o ne grimzti į prarają.
Paula – vertinama tarptautinės įmonės specialistė, laimingai ištekėjusi moteris, dviejų puikių sūnų mama. Moteris kuria įvaizdį, kad jos gyvenime šypsosi tik sėkmė. Tačiau iš tiesų jos širdyje diena po dienos veriasi vis didesnė tuštuma... Paula serga depresija. Suvokusi, kad nebegali pati sau padėti, kreipiasi pagalbos į specialistus. Paaiškėja, kad įprasta depresijos įveikimo schema neduoda rezultatų, o didelis jautrumas vaistams ypač apsunkina gydymą. Savižudybės rizika kasdien auga. Vidinė kančia verčia pasinerti į ieškojimus, o šie veda netikėčiausiais keliais – nuo įvairių psichoterapijos metodų iki šamaniškų ritualų ir religinių praktikų. Ar Paula atras kelią į šviesą? Kas iš tiesų gali padėti įveikti giliausią krizę? Kaip išsaugoti tikėjimą savimi net juodžiausiomis aplinkybėmis?

„Ši knyga – lyg žvilgsnis į pasaulį pro depresijos akinius. Dažnai apie ją girdime kalbant kaip apie žmogų užgriūvančią beprasmybę. Tačiau tai kaip kalbos apie begalybę, apie kurią nė vienas neturime patirties. Galime tik įsivaizduoti, bet kol patys nepatyrėme, atrodo pernelyg teoriškai. Rašytoja lyg Stalkeris veda skaitytoją per negyvenimo zoną. Aprašymas toks nuogas ir vaizdingas, kad nejučiomis įtraukia ir leidžia nugara pajusti stingdantį beprasmybės alsavimą ir trapią išgyvenimo viltį. Manau, tai labai svarbi patirtis norint geriau suprasti tuos, kurie keliauja balansuodami tarp gyvenimo ir mirties. O juk taip bet kada gali nutikti mūsų artimiausiems žmonėms.“
Algirdas Toliatas, kunigas

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 15)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga patiko,lengvai skaitoma,padeda kažkiek suprasti žmones,kurie turi depresijos požymių
 2. 100%
  Tiems kuriems knyga buvo kančia skaityti ir viskas ten kartojasi. Tai tokia ir yra šita liga, daug vidinės kančios, pasikartojančių jausmų kurie ir nuvaro į neviltį. Manau ši knyga ir parodo tikrąjį ligos veidą ir asmeniškai tai pakeitė požiūrį į šią ligą. Tai nėra tinginių liga.
 3. 100%
  Verta turėti savo bibliotekoje ir parekomenduoti tiems, kurie kenčia nuo depresinių nuotaikų. Labai tiksliai perteikti išgyvenimai, prasmės ieškojimo kančia, pateiktos naudingos išnašos, kaip gali sau padėti.
  "Kai skubi, atrodo, kad kitame taške tavęs kažkas labai laukia. Kuo labiau skubi, tuo didesnė iliuzija, kad šiam pasauliui esi reikalingas".
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...