40%
40%

Rytojaus niekada nebus

Laima Lavaste

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786090138687, EAN kodas: 9786090138687, SKU: 000000000001111835, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 608, Leidimo metai: 2019-11-04, Formatas: 23,5X14,3X3,9, Knygyne: 18.49, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 11,09 € Knygyne 18,49 €

Sutaupote 7,40 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Niūrią lapkričio popietę tykų Kyžių kaimą sukrečia nekasdienis įvykis – randami du nužudyti paaugliai. Nusikaltimą imasi tirti garsus detektyvas ir žavi žurnalistė. Įtarimas krinta ant artimiausių šeimos narių... Ar bus rastas vaikų žudikas? Ir kokias paslaptis slepia nužudytų vaikų motina Erika Jocienė? Nors romanas veda skaitytojus klaidžiais nusikaltimo atskleidimo labirintais, visų herojų gyvenimus ženklina jausmų pragarai ir santykių kūrimo kančios.

Rašytoja savo epinėje Meilės ir Nusikaltimo istorijoje cituoja ir garsų norvegų detektyvų meistrą Jo Nesbo:
„Gali būti, kad visų nužudymų pagrindinis motyvas yra 4N – Nepaprasta meilė,
Neapsakomas geismas, Nauda ir Neapykanta. Nuolat kartojama, kad pavojingiausia yra Neapykanta. Ne. Pavojingiausia yra Nepaprasta meilė.“

Šis romanas skaitytojams primins garsiąją 2007 metų vaikų nužudymo bylą, kai du savo sūnelius pasmaugė jų motina Alma Jonaitienė-Bružaitė. Visi šios knygos herojai, jų vardai, gyvenimo įvykiai ir likimai yra išgalvoti, nieko bendro neturintys su tikrosios istorijos veikėjais. Kas vis dėlto nužudė vaikus?

LAIMA LAVASTE, garsi žurnalistė ir rašytoja, keturių bestselerių autorė („Linksma knyga apie suomius ir Suomiją“, „Skersgatvis dviem“, „Mes. Lietuviai.“, „Kalės istorija“), pristato naują kūrinį – detektyvinį psichologinį romaną. Ši intriguojanti istorija išlaikys jus įtampos spąstuose nuo pirmo iki paskutinio puslapio.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Vis galvojau pirkti ar ne, kai apsisprendžiau įsigyti ir perskaityti tikrai nepasigailėjau. Įtraukia, primena senus įvykius. Ir pats rašymo stilius ir knygos apipavidalinimas suintriguoja.
 2. 80%
  Knyga labai tamsi ir niūri, atskleidžianti vaikystės psichologinių traumų ir skaudžių išgyvenimų pasekmes suaugus. Erikos Jocienės portretas atskleistas labai gerai, intriga išlaikyta iki pabaigos, tačiau žurnalistės Haidės romanas banalus ir labai lėkštas.
 3. 80%
  Labai įdomi siužetinė linija apie Eriką Jocienę, jos psichologinis portretas. Deja, labai nuvylė žurnalistės ir kriminalisto meilės istorija, labai neįtikimas, silpnas, net lėkštas siužetas šalia tokios dramos, jei jo nebūtų - knyga būtų puiki.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...