IŠPARDAVIMAS

Sadistas

ISBN kodas: 9786090140277, EAN kodas: 9786090140277

Asta Padagaitė

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 6)

ISBN kodas: 9786090140277, EAN kodas: 9786090140277, SKU: 000000000001112073, Puslapių skaičius: 208, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2020-02-15, Formatas: 21,3x14,3x24,5, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
6,99 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Visi vienodai liūdi, vienodai myli ir vienodai šika. Visi nori meilės ir visi būna vieniši. Visi vienodi. Priemonės tikslams pasiekti skiriasi, esmė – ne.“

Beviltiška galios ir iliuzijų kova, ieškant savęs ten, kur egzistuoti neįmanoma. Grubu ir švelnu, drastiška ir sentimentalu, trikdo, stebina, erzina, bet abejingų nepalieka!
„Sadistas“ tyliai praveria ne vienų namų duris ir apnuogina juose gyvenančias realias, kruopščiai slepiamas tamsias paslaptis. Vieni piktinasi ir smerkia pamokančia nuostaba, kiti gūžiasi išgyvendami stiprias emocijas, atpažindami artimo istoriją ar patys save.
Asmeninės aplinkos ir realių moterų gyvenimų paslapčių įkvėpta istorija, nugulusi į vieną sodrų meilės nuotykį.

Pastaruosius penkiolika metų praleidau stebėdama daugybės moterų istorijas. Buvusi asmeninė nevaisingumo patirtis savo laiku visiškai panardino į sunkias emocines skirtingiausių moterų keliones, o pakeliui gimę trys vaikai ir kartu su jais nuosavas verslas, artimai susijęs su besilaukiančiomis ir mažylius auginančiomis mamomis, priartino ne tik prie gražios gyvenimo pusės, bet ir prie to, kai atsiveria emocinės žaizdos. Moterų istorijos, kurios yra anapus socialinių tinklų, niekam nepasakojamos, gniaužiamos baisia kalte, kaip gyvenimo pralaimėjimai, kuriuose gyveni kasdien ir negali išeiti. Kodėl?
Asmeninė mano kelionė, atsakymų paieškos, didžiulis moterų pasaulio užtaisas atvedė į vieną kūrinį, kurio neplanavau parašyti. Jis išėjo iš manęs pats, kaip realaus pasaulio pažinimo rezultatas.
Asta Padagaitė

Tai knyga apie medžioklę. Ji elegantiškai neutralizuoja iliuzijas – sumedžioti galima bet ką. Sumedžioti medžiotoją? Laisvai. Taip, ir tave, su visa tavo gyvenimiška patirtimi, išmintimi, intelektu, ironiškai pakreipta lūpa. Kai pradeda kvepėti velniu, atsispirti nebegali. Kaip ir sustoti skaityti.
Sociologė
Veronika Urbonaitė-Barkauskienė

Drąsus, atviras ir tikroviškas romanas apie meilę ir jos grimasas, kiek daug mes esame pasiryžę mokėti už savo iliuzijas. Labai prancūziškas debiutas lietuviškos literatūros padangėje. Tikėtina, kad Vilniuje sklando daug tokių realių istorijų, bet retas kuris išdrįsta apie tai garsiai prabilti.
Rašytoja ir žurnalistė
Erika Umbrasaitė
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Iš pradžių kai pradėjau skaityti,norėjos numesti knygą į šalį,bet nusprendžiau dar kelis puslapius paskaityti ir taip įtraukė.Rekomenduoju kiekvienam perskaityti.
 2. 100%
  Labai patiko, stiprus romanas!
 3. 100%
  Nuostabus romanas. Prisimenu ir iki šiol supykina.
  Romanas parodo jaunos save gerbiančios moters ir turtingo vyro santykius. Santykiuose yra prabanga, smurtas, žeminimas, gėda, seksas, bet nerasite jame meilės.
  Įdomiausia, kad skaitant tikrai ieškosite sąsajų su savimi ar savo drauge. :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...