ŽEMA KAINA

Sakmė apie strazdą ir gyvatę

ISBN kodas: 9786094793370, EAN kodas: 9786094793370

The Ballad of Songbirds and Snakes

Suzanne Collins

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 9)

ISBN kodas: 9786094793370, EAN kodas: 9786094793370, SKU: 000000000002183876, Puslapių skaičius: 560, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2020-05-19, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21x14,5x3,4, Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina
11,63 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Suzanne Collins trilogijos „Bado žaidynės“ priešistorė

Ambicijos taps jo jėga.
Konkurentai pastūmės jį veikti.
Tačiau galia visad turi savo kainą.

Šiandien – Aukų diena, per ją bus išrinkti dar vieni Mirties žaidynių – jau 10-ųjų – paaukotieji. Sostinėje aštuoniolikmetis Koriolanas Snou ruošiasi paskutinei galimybei pačiupti sėkmės paukštę: šįmet paaukotiesiems bus paskirti konsultantai ir Koriolanas tikisi būti vienas iš jų. Kadaise galinga Snou šeima senokai neregėjo gerų dienų, bet tai galėtų pasikeisti, jei tik jis sugebėtų pasirodyti esąs žavingesnis, sumanesnis ir miklesnis už kitus moksleivius ir pasičiupti paaukotąjį, galintį nugalėti Žaidynėse. 
Bet, regis, sėkmė nuo jo nusigręžė. Koriolanui paskiriama žeminanti užduotis globoti 12-oje apygardoje paaukotą mergaitę – menkiausią iš menkų. Bet trauktis nebėra kur: nuo šiol jų likimai nebeatsiejami ir kiekvienas Koriolano žingsnis gali lemti dosnias dovanas arba šaltą panieką, neapsakomą šlovę arba gėdingą pražūtį. Arenoje paaukotųjų laukia mirtina kova iki paskutinio širdies tvinksnio, o už jos ribų Koriolaną netikėtai ima kankinti gailestis jam paskirtai mergaitei… Dabar jaunajam Snou teks nuspręsti: kas svarbiau – ištikimai vadovautis taisyklėmis ar bet kokia kaina siekti išlikimo? 

Suzanne Collins (Siuzan Kolins) – pasaulį sudrebinusios knygų serijos Bado žaidynės autorė. „Bado žaidynės“, „Pavojinga meilė“ ir „Liepsnojantis įtūžis“ daugiau nei penkerius metus išsilaikė „New York Times“ bestselerių sąraše, buvo skaitomos su neblėstančiu susidomėjimu, o 2012-aisiais perkeltos į didžiuosius ekranus. „Sakmė apie strazdą ir gyvatę“ – ilgai laukta garsiosios trilogijos priešistorė. Šiuo metu autorės kūriniai išversti net į 53 pasaulio kalbas.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Buvo įdomu ir vėl pasinerti į nepamirštamą Bado žaidynių pasaulį.
 2. 100%
  Dažnai svarstau ar verta imti į rankas knygą, kuri būna parašyta dėl to nes pasimatė pirmos pasisekimas ir tada tęsia toliau, arba kaip tik pasakoja priešistorę, bet šita nenuvylė.

  Nežinau ko tikėjausi kai pradėsiu skaityti, bet manęs nenuvylė, nes parodė kaip karas paveikia žmones, kaip atsiliepia vienos ar kitos pusės palaikymas. Parodė kaip keičiasi žmogaus požiūris ir patiriami įvykiai pakeičia patį žmogų.

  Pradėjau kitaip galvoti apie „Bado žaidynių“ trilogiją ir ją labiau supratau ten vykstančius veiksmus. Koriolano Snou aš nepateisinu, bet suvokiu jo tam tikrus veiksmus
 3. 100%
  Jei patiko BADO ŽAIDYNĖS, patiks ir priešistorė
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...