Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
23.5 cm
14.3 cm
Naujiena klube

Šaknys

Juurihoito

Miika Nousiainen

Iš suomių k. vertė Aida Krilavičienė,

256 p., kietas virš.,

23,5x14,3x2,6 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090128763,

Prekės kodas 9786090128763.

Klubo kaina:
10,55
Knygyne:
11,99
Sutaupote:
1,44  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Žmogui juk svarbiausia žinoti, kas jis ir iš kur jis.

Pirmąsyk atėjęs pas dantų gydytoją Peka Kirnuvara atkreipia dėmesį, kad jo ir gydytojo pavardė – ta pati, labai neįprasta. Ir nosys abiejų beveik vienodos. Tačiau gydytojas Eskas, užuot atsakęs į ne itin mandagius Pekos klausimus apie kilmę ir giminystę, ima ryžtingai gręžti Pekai dantį. Tik baigęs jį taisyti pagaliau prisipažįsta, kad jiedu veikiausiai broliai, skirtingų motinų, bet to paties tėvo vaikai. Juodviem susipažinus artimiau, Eskas ne itin noriai, bet sutinka drauge su Peka leistis į tėvo paieškas.

Keliaudami jiedu suranda ir daugiau labai artimų giminaičių – pasirodo, jų tėvas paliko pėdsakus kone pusėje pasaulio.

Suomių rašytojas, televizijos laidų vedėjas Miika Nousiainen’as pasakoja smagią, nuotykių kupiną istoriją apie šeimos šaknų ieškojimą, vertybes, kilmę, dantų gydymą ir meilę. Knygoje gausu šmaikščios išminties, pakeliančios nuotaiką.
 
Nuotykių kupina istorija apie šeimos šaknų paieškas Šaknys bestseleris iš Suomijos Mika Nousiainen Alma littera Kartą Pekos tėvas išėjo į parduotuvę ir namo nebegrįžo, todėl mamai teko sūnų auginti vienai. Po daugelio metų, nuolat kamuojamas dantų skausmų, Peka apsilanko pas odontologą. Paaiškėja, kad šis vyras – Pekos vyresnysis brolis, užaugintas globėjų. Brolių charakteriai labai skirtingi, bet abu jaučiasi vieniši. Susipažinę artimiau jiedu nutaria surasti tėvą. Skausmingos, kaip ir danties šaknies kanalo gydymas, paieškos juos nuveda pas seserį į Švediją, o po kurio laiko – ir į Tailandą bei Australiją. Kelionėje į kitą Žemės rutulio pusę išaiškėja ir daugiau tėvo paslapčių, atsiranda vis daugiau giminaičių...
Tai itin originalus suomių rašytojo romanas apie kilmę, identitetą ir prietarus. Be to, pati gražiausia brolių ir seserų istorija. Patiks, jei patiko... F.Backman Gyveno kartą Uvė. Mėgstantiems ypatingas, kiek kitokias knygas, kurios sujaudina bei priverčia nusišypsoti. Knygų klubas.
Miika Nousiainen – suomių žurnalistas ir rašytojas, kuriantis tragikomiškas istorijas netikėtomis temomis.
kviečiame apsilankyti

 

Komentaras